FN Hradec Králové otec u porodu

Anonymní
2.7.21 13:13

FN HK otec u porodu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo rodil v Hradci Králové. Jak je to s přítomností otce u porodu? Může zde být s vámi už od příjmu a jste celou dobu na porodním boxu a nebo jsou zde tzv. hekárny, kde tatínci nejsou a na porodní box se přesouváte až na to finále? Pokud máte některá zkušenosti z Hradce, ať už pozitivní či negativní budu ráda. :srdce:

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
4.7.21 08:56
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo rodil v Hradci Králové. Jak je to s přítomností otce u porodu? Může zde být s vámi už od příjmu a jste celou dobu na porodním boxu a nebo jsou zde tzv. hekárny, kde tatínci nejsou a na porodní box se přesouváte až na to finále? Pokud máte některá zkušenosti z Hradce, ať už pozitivní či negativní budu ráda. :srdce:

Tatinka pousti kvuli kovidu az na porodni sal. S tim ale vubec zadne problemy nejsou. Hekarna neni, jak zacnou kontrakce, jdes na porodni box a tam tatka muze.Kdyz odtrce voda bez kontrakci, jde se na takovej pokojicek, kde muze byt vic lidi a tam tatka neni. Jak zacnou kontrakcr, tak se jde na sal a tam uz je.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat