Porodnice Jindřich. Hradec/Jihlava?

156
20.6.21 22:08

Porodnice Jindřich. Hradec/Jihlava????

Maminky prosím prosím, má někdo zkušenosti? Kam byste šly a kam ne? A proč? Mám teď podruhé rodit a prvně jsem byla v Hradci, ale byl to šílený zážitek skrz špatného doktora.. ale zbytek tam byl zas na druhou stranu úplně úžasný.. a já tápu a nevím. Obě porodnice mám stejně daleko, takže to nehraje roli. Děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
20.6.21 22:22

Já rodila v Jihlavě před čtyřmi lety, byla jsem spokojená se vším… jak na porodním sále, tak na šestinedělí.
V roce 2015 jsem tam ležela skoro dva měsíce na gynekologii, prošla potratem v druhém trimestru, všichni lékaři byli fajn, sestry také… nemám jedinou negativní zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11704
21.6.21 06:25

Ja rodila pred ctyrmi lety v JH a uz bych tam nesla :mrgreen: ale ja uz bych nesla rodit nikam, jedno staci :palec: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
21.6.21 12:19

Rodila jsem v Jihlavě 2×, naposledy před dvěma lety a nemůzu si na nic stěžovat. Měla jsem po porodu ještě nějaké kompilace a všichni byli moc fajn a snažili se pomoct. Dítě mohlo zatímco jsem byla v narkóze být celou dobu s manželem. Až jsem se probrala, hned ke mě zase mohli. Taky bych řekla, že byl docela vidět rozdíl mezi prvním a druhým porodem (2 roky) v celkovém přístupu porodnice…dávali u všech zákroků na výběr jestli chci/nechci, vysvětlili, ale pokaždé nezapomněli řict, že je rozhodnutí na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat