Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
holky já fb nemám ,napsala jsem vám do zpráv číslo ,jestli nemáte watsap ,Viber …budu moc ráda když se ozvete ,pojedu nejspíš z Prahy vlakem ,budu ráda za spřízněnou duši ,už se moc těším na to že ještě nemám kufr
![]()
Dobrý den,chci se zeptat nejede někdo do lázní teď někdy ? Nemáte zkušenosti prosím z hotelem Belveder?
Jaký to tam bylo? kolik je poplatek za župan a za wifi??? děkuji moc
Rad bych upozornil vsechny lidicky,kteri budou uplatnovat slevu,ze pokud nedaji toto vedet PŘI REZERVACI nedostanou nic,jinak jsem na jeseniu a je to tu bozi
Nejedete nekdo do Frantiskovych lazni,hotel Pawlik v breznu?
Ahoj, jsem tu nová. V březnu bych měla jet do Frant. lázní hotel Belveder. Nemáte prosím někdo slevový kupón. Budu moc ráda za reakce. Děkuji
A taky za info, jaký to tam je, jestli jste někdo v Belvederu byly?
já jedu v březnu, poprvé, tak zatím zkušenosti nemám… pročítám tady diskuse a hledám taky info ![]()
@Dreisii píše:
Dobrý den,chci se zeptat nejede někdo do lázní teď někdy ? Nemáte zkušenosti prosím z hotelem Belveder?
@Dreisii taky pročitam diskuse a hledam info k Belvederu
. Jedu v březnu
@lazenka ahoj já už jsem v Belvedru a je to tu super
mooooooc dobře tu vaří, všichni jsou moc příjemný, hezky se o tebe budou starat. ![]()
@Dreisii Jé děkuji za bezva zprávy
. Mohu se zaptat, kolik jsi doplácela. Já mám dva za dvojlůžkáč asi platit necelých 3700 Kč.
@lazenka hele já měla taky doplácet 3700, ale po přijedu mi řekli že nic nedoplacim a bydlím ne v Belvederu, ale v Royalu to je hned u toho spadá to pod Belveder a to jsem si celou dobu myslela že budu v Belvederu, ale nevadí mi to, je to fakt hned u toho takže chodím 10 kroků do Belvederu na jídlo a procedury. Nejdřív mě to zarazilo, ale teď mi to nevadí, aspoň mám pohyb a je to tu taky hezké
mám dobrou spolubydlící takže mi to nevadí.
Ahoj holky, je tu spoustu příspěvků, ale nemůžu dohledat odpovědi na moje otázky ![]()
Dneska jsem se dozvěděla, že mi schválili lázně na 28 dní, dopis mi ještě nepřišel, volala jsem si na pojišťovnu.
Koukala jsem na hotely a chci se zeptat, zda někdo byl v Royalu a měl apartmán? Chtěla bych ho proto,abych byla sama a hlavně kvůli tomu, když za mnou někdo přijede, aby mohl přespat, je to vůbec možné??
Je to v Royalu hezké? A jak to funguje? Můžu bydlet kdekoliv a chodit na procedury kamkoliv nebo tam kde budu bydlet budu mít procedury?
Omlouvám se, jestli to tu někde je, ale nemůžu dohledat ![]()
@Ginger K Ahoj já na Royalu bydlím,ale na dvojlůžkovém a co vím od ostatních holek tak to jde. V pohodě se domluvíš na recepci a ještě myslím máš na to slevu.No Royalu je to hezké ,já jsem spokojená
Ne procedury ti vypíše doktor v lázních v pondělí a taky ti vypíše kam na ně budeš chodit většinou Adler chodím a Belveder
a je to úplně v pohodě jsou ty hotely na sobě téměř nalepený ![]()