Funguje Vám 300 Kč zpět?

13.10.20 18:43

Funguje Vám 300 Kč zpět?

Maminky, funguje Vám akce 300 Kč zpět od P&G? Mi totiž ne. Už jsem jim psala a odpověděli mi screenshotem - je to ten, kde je modré okénko,,přidejte potvrzení". Jenže já nic takového nemám (ten druhý screenshot) - zkoušela jsem různé prohlížeče i počítače, ale nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5226
13.10.20 19:08

Napada me, ze je to uplne jina stranka. Kde ses ty, tak je pouze reklama na dany cashback.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 19:20
@Cenarius píše:
Napada me, ze je to uplne jina stranka. Kde ses ty, tak je pouze reklama na dany cashback.

A tobe to jede? Stranka je to dobra, je to i v reklame, co na me vsude skace. Zaregistrovala jsem se tam, ale dal nic nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.10.20 12:21

Nejde. A co jsem viděla na FB v diskuzích pod touto reklamou, tak jim to taky nejde. Podle mě to nejde nikomu :nevim: Mi raděj ani neodepsali a při hovoru, že to musí předat kolegům a ti se mi ozvou.. Nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.20 11:58

@Famous A na jaké číslo jsi volala? Zavolám tam taky, když je budeme bombardovat, tak snad se rozhoupou něco udělat. Teď se mi podařilo nahrát účtenku, ale zase nejde vložit číslo účtu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.10.20 18:27

Oni ti stejne nic neřeknou :? 800 11 33 22. Zkus tam zadat IBAN, pry to bere ale bez CZ. Otazkou je, jestli to prijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama