Fyzioterapeut - Severní Morava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 192 příspěvků 05.05.18 10:41
fyzioterapeut - Severní Morava

Dobrý den, doporučí mi prosím někdo fyzioterapeuta na Severní Moravě? Je to pro mě novinka vůbec nevím, syn má velký problém s plochýma nohama a byl mi doporučen fyzioterapeut, které ho si mám však najít sama, nevyznám se v tom a nemám ponětí :(
(okolí Rožnov p. R, Valaš. Meziříčí, Nový Jičín, Ostrava, Frýdek M., Zlín, Vsetím a pod., případně i dál). Nevím jak se tam chodí často, co se tam dělá, jak dlouho se čeká zhruba na objednání… Prosím poraďte, budu moc vděčná, musíme začít řešit ihned. Děkuji, Iveta

Reklama

Reakce:

Maxuska
Kecalka 469 příspěvků 05.05.18 10:43

Fyziobeskyd frýdek-místek :palec:

Iveta 23
Kecalka 192 příspěvků 05.05.18 10:59

Děkuji za tip, mají webovky pod tímto názvem? Máte přímo zkušenost?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama