Fyzioterapeut - Severní Morava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 05.05.18 10:41
fyzioterapeut - Severní Morava

Dobrý den, doporučí mi prosím někdo fyzioterapeuta na Severní Moravě? Je to pro mě novinka vůbec nevím, syn má velký problém s plochýma nohama a byl mi doporučen fyzioterapeut, které ho si mám však najít sama, nevyznám se v tom a nemám ponětí :(
(okolí Rožnov p. R, Valaš. Meziříčí, Nový Jičín, Ostrava, Frýdek M., Zlín, Vsetím a pod., případně i dál). Nevím jak se tam chodí často, co se tam dělá, jak dlouho se čeká zhruba na objednání… Prosím poraďte, budu moc vděčná, musíme začít řešit ihned. Děkuji, Iveta

Reakce:
Maxuska
Kecalka 483 příspěvků 05.05.18 10:43

Fyziobeskyd frýdek-místek :palec:

Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 05.05.18 10:59

Děkuji za tip, mají webovky pod tímto názvem? Máte přímo zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >