Fyzioterapeut - Severní Morava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 181 příspěvků 05.05.18 10:41
fyzioterapeut - Severní Morava

Dobrý den, doporučí mi prosím někdo fyzioterapeuta na Severní Moravě? Je to pro mě novinka vůbec nevím, syn má velký problém s plochýma nohama a byl mi doporučen fyzioterapeut, které ho si mám však najít sama, nevyznám se v tom a nemám ponětí :(
(okolí Rožnov p. R, Valaš. Meziříčí, Nový Jičín, Ostrava, Frýdek M., Zlín, Vsetím a pod., případně i dál). Nevím jak se tam chodí často, co se tam dělá, jak dlouho se čeká zhruba na objednání… Prosím poraďte, budu moc vděčná, musíme začít řešit ihned. Děkuji, Iveta

Reklama

Reakce:

Maxuska
Kecalka 469 příspěvků 05.05.18 10:43

Fyziobeskyd frýdek-místek :palec:

Iveta 23
Kecalka 181 příspěvků 05.05.18 10:59

Děkuji za tip, mají webovky pod tímto názvem? Máte přímo zkušenost?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama