Přestup k jinému pediatrovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 10:42
Přestup k jinému pediatrovi

Holky, zakládám anonymně, jelikož nechci, aby mě zde někdo poznal. Nevím, jak jinak pozměnit údaje, měsíce, které uvedu. Přecházíme od naší doktorky. Nebyla jsem spokojená, tak jsme si našli jinou. Minulé pondělí jsme byli u nové na registraci, zapisovala si údaje a vyžádá si kartu od bývalé doktorky. Mají místo ale až v červnu, jelikož má toho dr hodně. V červnu máme také sjednanou už poradnu. kdyby cokoli, máme přijít už k té své nové doktorce. Včera mi ale psala stará dokrorka, že máme přijít na kontrolu za týden. Nechápu moc proč, dítě je srpnové, nemarodil. Už určitě má i vyžádáno, že odcházíme. Je mi to takové nepříjemné, ale nechce se mi tam moc jít. Hrozí mi nějaký problém, pokud ke staré doktorce nepůjdu na kontrolu?

Reklama

Reakce:

Loll
Závislačka 2879 příspěvků 04.05.18 10:47

Já bych nešla, zavolala bych sestřičce a omluvila se, že nepřijdete, jelikož přecházíte jinam. Víc bych nevysvětlovala. Pokud má mít dítě např. sedmiletou prohlídku, je fuk, jestli mu bude provedena v červnu nebo v září.

Kotatko03
Echt Kelišová 8050 příspěvků 04.05.18 10:56

Nehrozí ti nic, ale osobně bych ze slušnosti zavolala a oznámila, že nepřijdu, že přecházím jinam. (důvody bych už nezmiňovala, je to tvoje věc) :)

Anonymní  04.05.18 11:03

Nešla bych a ani se neomlouvala.

Nechci spekulovat, ale odcházíte z nějakého důvodu a třeba to chce tedy řešit zpětně?

Mám také špatnou zkušenost, navíc si na mne dr vylila svou zlost opilá v ordinační době.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 04.05.18 11:06
@Anonymní píše:
Nešla bych a ani se neomlouvala.

Nechci spekulovat, ale odcházíte z nějakého důvodu a třeba to chce tedy řešit zpětně?

Mám také špatnou zkušenost, navíc si na mne dr vylila svou zlost opilá v ordinační době.
8o

Anonymní  04.05.18 11:10

No odcházíme, protože jsem absolutně nebyla spokojená. Podle mě už musí vědět, že odcházíme. Tak nechápu. Navíc poradny dělala tak měsíc před narozeninami. Ne tak dlouho dopředu. Je taková nepříjemná, odbývala dítě. Naposledy jsem tam byla v lednu, kdy jsem se s ní domlouvala na očkování, které se platí a řekla si dost. Spíš mi šlo o to, aby mi třeba nehrozila sociálkou, že jsem se nedostavila, když ofiko je volná doktorka pro nás v červnu. Zakl

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 04.05.18 11:15
@Anonymní píše:
No odcházíme, protože jsem absolutně nebyla spokojená. Podle mě už musí vědět, že odcházíme. Tak nechápu. Navíc poradny dělala tak měsíc před narozeninami. Ne tak dlouho dopředu. Je taková nepříjemná, odbývala dítě. Naposledy jsem tam byla v lednu, kdy jsem se s ní domlouvala na očkování, které se platí a řekla si dost. Spíš mi šlo o to, aby mi třeba nehrozila sociálkou, že jsem se nedostavila, když ofiko je volná doktorka pro nás v červnu. Zakl

a to má být nějaká povinná prohlídka? Jestli je dítě srpnové, tak je to 10ti měsíční? I kdyby hrozila sociálkou, tak sociálce doložíš, že máš domluvenou doktorku. Jinak není povinné mít pediatra, ale je povinné absolvovat preventivní prohlídky.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25023 příspěvků 04.05.18 11:16
@Anonymní píše:
No odcházíme, protože jsem absolutně nebyla spokojená. Podle mě už musí vědět, že odcházíme. Tak nechápu. Navíc poradny dělala tak měsíc před narozeninami. Ne tak dlouho dopředu. Je taková nepříjemná, odbývala dítě. Naposledy jsem tam byla v lednu, kdy jsem se s ní domlouvala na očkování, které se platí a řekla si dost. Spíš mi šlo o to, aby mi třeba nehrozila sociálkou, že jsem se nedostavila, když ofiko je volná doktorka pro nás v červnu. Zakl

tak přece jsi už u nové doktorky registrovaná, to že tam jdeš na prohlídku až v červnu, to je přeci jedno

elen-ka
Extra třída :D 11196 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 11:36

Na prohlídku ke staré dr. bych už nešla. Já jsem dokonce měnila pediatra v době, kdy syn měl problémy. Stará dr. mě naštvala svým přístupem, šla jsem tam řešit už po několikáté za sebou kašel dítěte, v podstatě kašlal už 2,5 měsíce a to v době, když ještě žádné „nachlazení“ a chřipky nehrozily a ona mě totálně ignorovala se slovy viroza a „odchod“, jen aby si mohla pokecat s kamarádkou v ordinační době :zed:. Ještě ten den jsem šla se synem k nynější a jsem spokojená.

Jakmile jsi u nové podepsala registraci, jsi registrovaná u nové, ke staré už nemáš žádnou povinnost. Poslala bych sms, že nepřijdu, zvlášť když ti psala.

bublinek
Závislačka 4678 příspěvků 04.05.18 12:03

Pokud už máte vyplněnou registraci u nové dr., už patříte tam. Takže ke staré dr. nechodit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama