Gel z plenky na prádle

341
7.6.13 15:31

gel z plenky na prádle

Holky, stalo se mi, že jsem omylem vyprala pampersku v pračce, to je neskutečný, kolik tam toho gelu je. 8o I když jsem podložku a prostěradlo už mockrát třepala a 4krát vyprala a vymáchala, pračku propláchla, pořád když třepu, kousky gelu padají :( Bojím se to povlíct, ať to malá nevdechne nebo nesní, i když jsou to malinké drobečky. Tak nevím, je to asi pěkný svinstvo, co? Prostěradlo bych vyhodila, ale podložka stála přes tisícovku, to se mi moc nechce, co myslíte? :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5054
7.6.13 15:42

Jako jakou podložku asi jsem natvrdlá, ale nevím ;) Jinak zkoušel jsi takovej ten kartáč na oblečení? Možná by se na tom ty žmolečky nachytaly :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
weddiene
7.6.13 15:42

Nejlepší by bylo dát to do sušičky, ta kousky posbírá.

• Citovat
  • Nahlásit
341
7.6.13 15:47

@weddiene To je nápad, sušička :kytka: Nemám, ale asi to zanesu někam do prádelny, ať si s tím poradí. díky za tip.
@Blanka S podložka pod prostěradlo, na matraci, takový chránič měkkoučký myslím, velká na dvojlůžko.
Z čeho to je ten gel? Nevíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
7.6.13 15:50
@ricki píše:
@weddiene To je nápad, sušička :kytka: Nemám, ale asi to zanesu někam do prádelny, ať si s tím poradí. díky za tip.
@Blanka S podložka pod prostěradlo, na matraci, takový chránič měkkoučký myslím, velká na dvojlůžko.

Nevím, ale nebude to nic dobrého :mrgreen: :lol: :lol: Takže bych koupila kartáč na oblečení, v Ikee za 39,– a celé to projela, on se na to ten gel přilepí a bude klid. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10959
7.6.13 16:56
@ricki píše:
:mrgreen: to bude jistě firemní tajemství :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
7.6.13 17:01

Taky jsem jí vyprala minutý týden :mrgreen: Ale vyklepala jsem a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10067
7.6.13 18:13

Já bych to nechala uschnout, ten gel vyschne a vytřepeš ho jako písek, si myslím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
7.6.13 20:10

Taky doufám, lepicí váleček jsem celý vypotřebovala ve středu, kdy jsem pro změnu vyprala papírové kapesníky v černých teplákách :zed: Mám prima týden :? A celé to válečkovat, prostěradlo a podložku 200×200 oboustranně :roll: Tak doufám, že to půjde jako ten písek, díky za pomoc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
15.11.16 20:12

Tak se mi prave stalo to stejne… mlady mi propasoval jednorazovku do sve poradne davky pradla. Gel jsem vybrala z pracky, ale na obleceni je ho i tak dost…
Kolikrat tak to obleceni vyprat, aby to bylo pro prte nezavadne? Nebo jak jste to nakonec odstranily?
Nechci, at z toho ma podrazdenou pokozku a taky si porad ocucava rukavy a ochutnat to nemusi…
Diky za zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat