Ginko v I. trimestru těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 09:17
Ginko v I. trimestru těhotenství

Zdravím všechny,

chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s ginkem v těhotenství. Jsem na začátku 6. týdne a bohužel jsem si teď přečetla, že se ginko v těhotenství nesmí. Měla jsem poslední plato v šuplíku v práci, tak jsem si říkala, že už je dospotřebuju, vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být škodlivé. Brala jsem Ginkomax s lecitinem něco málo přes týden. Teď z toho mám docela špatný pocit, že mi toto z mé blbosti uteklo :( Krvácení, ani špinění zatím nemám. Ve čtvrtek mám první prohlídku u lékaře.
Nemáte někdo zkušenosti? Čekáme první miminko, tak možná zbyteně stresuju, ale uklidnilo by mě, kdyby se tu někdo našel, kdo ginko z nevědomosti bral a vše bylo v pořádku :)
Omlouvám se za anonym, nechci aby tu na mě někdo ze známých narazil, zatím to s přítelem tajíme :)

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 09.08.19 09:27
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s ginkem v těhotenství. Jsem na začátku 6. týdne a bohužel jsem si teď přečetla, že se ginko v těhotenství nesmí. Měla jsem poslední plato v šuplíku v práci, tak jsem si říkala, že už je dospotřebuju, vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být škodlivé. Brala jsem Ginkomax s lecitinem něco málo přes týden. Teď z toho mám docela špatný pocit, že mi toto z mé blbosti uteklo :( Krvácení, ani špinění zatím nemám. Ve čtvrtek mám první prohlídku u lékaře.
Nemáte někdo zkušenosti? Čekáme první miminko, tak možná zbyteně stresuju, ale uklidnilo by mě, kdyby se tu někdo našel, kdo ginko z nevědomosti bral a vše bylo v pořádku :)
Omlouvám se za anonym, nechci aby tu na mě někdo ze známých narazil, zatím to s přítelem tajíme :)

Zbytečně nevyšiluj, do 12. týdne je to stejně buď a nebo. Samozřejmě bych v braní dál nepokračovala, ale řekla bych, že stejně v potravinových doplňcích té účinné látky moc není a je to jen lákadlo, protože GINGKO je zrovínka v kurzu.

stankaSR
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 09.08.19 09:37

Nemyslim, že by ti to nejako mohlo uškodiť.

Lekninka91
Extra třída :D 10699 příspěvků 09.08.19 09:58

Uvidíš :nevim:

Agáta 84
Kecalka 488 příspěvků 09.08.19 11:33

Jestli ti to nezpůsobilo žádný problém, tak nestresuj, ale už ho neber..Nedavno jsem tu někde četla, že jedna holčina vypila poměrně hodně čaje ginko v 8tt a problémy z toho teda měla, jen už si nepamatuju jaké..

Váš příspěvek
Reklama