Těhotenství po ukončení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 11:33
Těhotenství po ukončení HA

Dobrý den, přestala jsem minulý měsíc brát HA a po přestání přislo krvácení jak normálně. Ted nevím kdy vlastně má přijít normální menstruace. S partnerem jsme měli styk nechranenny normalne často. A teď jsme zacla spinit. Myslela jsem že je to menstrusce ale jenom jeden den bolest v podbrisku a jenom spineni a uz nic. Muze se jednat o tehotenstvi takhle brzy po ukonceni HA nebo spis se cyklus dava dohromady? Dekuji

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 08.08.19 11:36

Určitě se ti bude nějakou dobu tělo srovnávat. Neprikladala bych tomu žádnou váhu, někdo může otěhotnět hned někdo ne. Základem pro těhotenství je ovulace, tedy otázkou je, zda proběhla či nikoliv. Nech tomu volný průběh. Pokud jsi měla nepravidelnou menstruaci předtim než si začala brát HA, pravděpodobně se ti to vrátí do stejných koleji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 12:18

A dnes mi je úplně nějak špatně na zvraceni… :?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 08.08.19 12:20
@Anonymní píše:
A dnes mi je úplně nějak špatně na zvraceni… :?

Udělej test. Pokud je nevolnost důsledek těhotenství, bude už pozitivní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 14:19

Muzu se zeptat kdy si udelat tehotensky test, kdyz jsme vysadila 18.cervence HA pak vlastne normalne krvacela kvuli prestani brani prasku. S pritelem se nechranime a ted vlastne nevim kdy ma dojit menstruace. Otehotnela jste nektera takhle hned ten prvni mesic a menstruaci pak uz nedostaly?

Martha03
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 16.08.19 14:42
@Anonymní píše:
Muzu se zeptat kdy si udelat tehotensky test, kdyz jsme vysadila 18.cervence HA pak vlastne normalne krvacela kvuli prestani brani prasku. S pritelem se nechranime a ted vlastne nevim kdy ma dojit menstruace. Otehotnela jste nektera takhle hned ten prvni mesic a menstruaci pak uz nedostaly?

Je spíš otázka, kdy jsi měla ovulaci a zda vůbec, dle toho pak udělat test ne dříve než 14 dní od styku. Když jsem vysadila prášky očekávala jsem MS v termínu, kdy mi chodila když jsem prášky brala. První mi dorazila stejně, ta druhá už dříve. Třetí už ne.

Váš příspěvek
Reklama