Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Milé maminky, vím že je tady spousta diskuzí, ale já teď řeším užší výběr a nevím pro co se rozhodnout. Kamarádka má golfky Chicco ct 4 s velkýma kolama a když jsem je projela tak jsou super, jenže má kolekci asi 2008 a ta se neprodává… a tak jsem našla i podle rad tady v diskuzích kočárek Baby design sprint, ten se mi líbí kvůli většímu koši ale jde mi spíš o pohodlí dítka… cena obojího je podobná, zajímá mě zda se u obou sjíždí po čase užívání kolečka, např. po půlroce a co je vhodnější. Bydlím ve městě … ikdyž někdy se projdeme i do terénu..... no snad něco poradíte. Moc děkuji… je kočárek Baby design vhodný do 3 let věku dítka?
Máte zkušenost s Chicco Multiway?
Přidejte zkušenost s Chicco MultiwayTeď také řeším nákuo kočárku,a tenhle se mi opravdu líbí,i ta cena je tak akorát.Já mám teď golfky od Chicca,jsou z druhé ruky a už se těším až se jich zbavím.
No já tedy mám tedy Chicco Multiway což je jako nástupce těch ct a jsem tedy spokojená. Za tu cenu s tou výbavou super. Jezdili jsme po městě i menších terénech a drží a i jsem ho občas měla pěkně naloženej. Byl v tom i v zimě s fusakem a že to není drobek tak se vešel. Teď jdou schovat pro druhé.
pro 8m dítě bych spíše brala ten babydesign..
je do opravdu velkého lehu, má super ten koš, to ano, jediné co tak je to sporťák, skládá se do placky…
ale multiway jsem měla a moc je nemusím, mají celkem tvrdou tu sedačku, sice pěkný polštářek, ale to není všechno, jinak je dost tvrdý a roční dítě mi v něm nechtělo sedět, byl mu nepoholdný (evidentně, prootže raději usnul v zappovi v sedě..). výbava je sice dobrá,a le to není všechno.. navíc se mi zasekávala brzda, dítě zkopávalo nánožník, pláštěnka se mi mlžila a dítku by se pod ní nevzlezly do budoucna nohy..
myslím, že ct 0.4 a vůbec ty starší chicca byly lepší kvality, teď se snaží konkurovat tomu levnému konci cenou a podle toho pak vypadá kvalita…
(btw, na délku po složení Chicco děsně dlouhé, do mazdy 5 jsem ho dávala na šikmo do kufru, jinak se nevlezl..
)
naopak sprint má hodně kamarádek a známých a spokojení jou. sice to taky není žádný lehký kočár, ale je poholdný pro dítě a kromě váhy i pro mámu..
za mě mezi těmito dvěma babydesign. ![]()
Ahojky, děkuji všem , zítra jdu Baby design omrknout, pak zkusím vzít i dítko sebou a snad i koupím… máme stále velký kočár, protože sice malej sedí, ale nevydrží dlouho, tak to snad vidím na září aby seděl prostě sám. Děkuji za odpovědi…
on jde BD opravdu hodně hodně do lehu, bych řekla i tak 170 °, takže podle mého je k použití i hnedka
snad se ti bude líbit i v reálu.
tak jsem ho v reálu neviděla, tady v CHomutově jsem ho neviděla a paní mi řekla že ho může objednat, tak si ho asi objednam přes net protože ceny v krámku mi přišly vyšší… měla jen golfky Baby design a Zopa… ty byly pěkně polstrované ale nešly do úplného lehu… tak asi objednáme, nemáte tip kde je maj nejlevnější na netu nebo na MMB? děkuji.
My mame golfky od Chicca - Multiway a jsme s nima moc spokojeni. Jdou polohovat do uplneho lehu. Malou uz jsem v nich vozila od peti mesicu. Diky velkym koleckum se s nim jezdi moc dobre. Soucasti je nanoznik a madlo, drzak a piti a plastenka…coz mi prijde super.
Dimpule píše:
My mame golfky od Chicca - Multiway a jsme s nima moc spokojeni. Jdou polohovat do uplneho lehu.
úplný leh to není, není to 180°. leh je to velmi slušný, to ano, vhodné od 6m, ale určitě není úplný!
Já se budu zase jenom opakovat. Všechny kamarádky mají Chicco a jsou spokojené. Vozila jsem synovce a také si myslím, že jsou v pohodě.
Takže za mě Multiway.
Ahoj.
Chci se zeptat, kam dáváte nákupní košík na BABY DESIGN SPRINT? Strkat nákup rovnou do košíku se da,ale pak to zas vyndavat a nandavat
![]()
Díky za info.