Golfky Peg Pérego Sí - nahradí sporťák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 03.11.14 10:35
Golfky Peg Perego Si-nahradi sportak?

Ahoj, mame sportak Peg Perego Book Plus, ale protoze bydlime v dome bez vytahu, hledam k nemu i golfky. Hodne se mi libi Si (puvodne jsem chtela neco lehciho, ma 7,2) a prijde mi, ze by sportak mohly i nahradit. Nebo je lepsi nechat si sportak a poridit neco jeste lehciho? Problem je, ze ty uplne lehoucky budou na kocicich hlavach drncat :(

Jak maminky hodnotí Peg Pérego Sí

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 03.11.14 10:53

Já jsem měla Casualplay S4. Nevím jak staré máš dítě a jak moc kočár využíváte. PP Sí je skvělý, skladný, má mnoho výhod, ale není do těžšího terénu takže pokud ti dítko už chodí a jezdíte spíš po městě tak klidně. Pokud vyrážíte hodně třeba na polňačky tak to myslím úplně super není. Jinak Sí je je skvělý, mám ho moc ráda, ale asiuž taky pomalu půjde do světa neb mám spíš chodící dítko :-)

Sabi.M
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 03.11.14 10:55

Měli jsme je, jsou lehoučké ale jako jediný kočárek bych je určitě nechtěla. Ty přední kolečka toho moc neprojedou, na kočičích hlavách jsem se i bála, aby se neulomily. To bych raději volila Maclaren Techno XT, je také lehký, ale prostornější a bytelnější.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 03.11.14 11:06

Mam sestimesicni… Na to techno jsem koukala, na me ma ty drzaky moc vysoko a malo pristupny kosik. Jeste jsem uvazovala o Arie, ale na tu teda moc chvaly nectu :nevim:

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 03.11.14 11:08

Chci ho hlavne na mesto, ale tady jsou vsude ty kocici hlavy, tak abych s tim vubec nekam dojela :)

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 03.11.14 11:20

To bych asi ještě nechala i sporťák, hlavně na zimu.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 03.11.14 11:45

Měla jsem Síčko. Ale na kočičí hlavy podle mne není. Mě hodně vadili i naše chodníky, myslím popraskaný asfalt, díry a průrvy. Někdy jsem myslela, že ho zlomím, když jsem na takovou prasklinu najela. Po novým chodníkách byl ale super. V té chvíli nebylo lepšího golfáče, skvělá manévrovatelnost, lehký, supr košík. Projel kupodivu i po trávě nebo polní cestě. Ale na ty praskliny a kočičí hlavy podle mne nebude, budeš neštastná, když si ho koupíš.
On je prostě dělaný na jiné chodníky, ne na ty naše české, zanedbané, neopravované padesát let… :nevim:

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 03.11.14 11:55

@Black Cat Tos me moc nepotesila :D Jaky jiny bys doporucila?

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 03.11.14 12:07

@Lenca27 No jo, když ty chceš aby byl lehký a zároveň na ty kočičí hlavy… Já bych na to koupila něco s nafukovacími koly. Jenže ty ten kočár asi taháš každý den do schodů viď? Nemáš možnost ho parkovat někde dole v kočárkárně?
Třebas Britax b motion je něco mezi golfáčem a sporťákem a má nafukovací kola.

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 14:10

Máme je. Používáme do obchodu na nakupování. Na prochazky to moc není děla mi problem s nimi vyjet i na vyšší chodník. Spis takova nouzovka do auta.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 03.11.14 20:08

Kocarkarnu prave nemame, takze taham do tretiho patra. Aha, ani na chodnik s tim nevyjedu… Super :D

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 22:15

Třeba jsem jen nesikovna. :lol: Ale podle me sporťák nenahradí. Navíc při rychlem pohybu - třeba když popoběhnu tak se mi ty první kolečka jakoby sekají. No a po nerovném povrchu to není příjemné svezení ani pro dítě. Ten Britax nevypadá spatne…

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 04.11.14 10:20

Ten uz asi bude tezsi…

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 12:28

U toho britaxu b-agile udavaji vahu 8 kg…ale nevim jaky tenhle konkretne je. Ja jsem kdysi uvazovala o golfkach Gesslein s2, ty maji zdvojena zadni kolecka, coz myslim je super oproto PP Si. Ale uz jsou taky tezsi, 9 kg :(

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 04.11.14 12:50

Blby je, ze potrebuju co nejlehci a nejlip zdvojena vetsi kolecka, coz asi nesezenu… To techno by to i splnovalo, ale rada bych se dostala do kosiku a ty maj nevychytanejsi prave Perega :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >