Reklama

Gottinská miniprasátka - chov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kassor
Kecalka 393 příspěvků 18.08.18 11:14
Gottinska miniprasatka??

Chci se s vami poradit. Bydlime v panelaku, mame zahradku asi 10min od domu. Dcerce jsou 4 roky a nema zadne zkusenosti - kontakt se zviratky. Ja sama vyrustala na vesnici, meli jsme jak domaci mazlicky, tak i hospodarska zvirata. Mam ke zviratum opravdu vrely vztah a je mi lito, ze nase mala si zadny vztah ke zviratum ani vybudovat nemuze. Tak premyslim, jake zvire by bylo vhodne poridit. Muz je astmatik a alergik, tak kocka ani pes neprichazi v uvahu. Zelva ani rybicky mi neprijdou jako mazlicci. Ptacka, tak do toho nechci jit ja, nemam s nimi dobre zkusenosti. No, uz pred lety ( kdyz jsem byla bezdetna) jsem si chtela poridit Gottinske miniprasatko, ted se k te myslence zase vracim, ale nevim. Neznam nikoho, kdo je ma a kdo by mi mohl rict sve zkusenosti. Nema srst, je inteligentni, cistotne.. To je to, co jsem vycetla… Ale chtela bych slyset osobni zkusenosti… Mate nekdo??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 18.08.18 11:17
@Kassor píše:
Chci se s vami poradit. Bydlime v panelaku, mame zahradku asi 10min od domu. Dcerce jsou 4 roky a nema zadne zkusenosti - kontakt se zviratky. Ja sama vyrustala na vesnici, meli jsme jak domaci mazlicky, tak i hospodarska zvirata. Mam ke zviratum opravdu vrely vztah a je mi lito, ze nase mala si zadny vztah ke zviratum ani vybudovat nemuze. Tak premyslim, jake zvire by bylo vhodne poridit. Muz je astmatik a alergik, tak kocka ani pes neprichazi v uvahu. Zelva ani rybicky mi neprijdou jako mazlicci. Ptacka, tak do toho nechci jit ja, nemam s nimi dobre zkusenosti. No, uz pred lety ( kdyz jsem byla bezdetna) jsem si chtela poridit Gottinske miniprasatko, ted se k te myslence zase vracim, ale nevim. Neznam nikoho, kdo je ma a kdo by mi mohl rict sve zkusenosti. Nema srst, je inteligentni, cistotne.. To je to, co jsem vycetla… Ale chtela bych slyset osobni zkusenosti… Mate nekdo??

A zůstane fakt mini? Žádné pidi dospělé prasátko jsem fakt neviděla. Raději bych pořídila užvaněného papoucha než prase 8o

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 18.08.18 11:17

Do paneláku?

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 18.08.18 11:18

NAHATÉ MORČE

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 18.08.18 11:19

Budeš mít doma 30kg prase, špatný nápad.
http://vlastovka.info/…jejich-chov/

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 18.08.18 11:21

http://zena-in.cz/…ust-i-120-kg

Kassor
Kecalka 393 příspěvků 18.08.18 11:21

No, prave.. Na netu ctu, jak jsou vhodnejsi do bytu nez psi, pry nejsou narocne na venceni, jsou cistotnejsi nez kocky atd… A co se tyka vzrustu, tak kdyz se koupi prava Got. prasatka, tak by mely dorust max. do 20kg… A ze ziji az 15let.. Ale nevim, jaka je praxe…

Kassor
Kecalka 393 příspěvků 18.08.18 11:22
@jenny.fields píše:
Budeš mít doma 30kg prase, špatný nápad.
http://vlastovka.info/…jejich-chov/

Dekuju za odkaz. Jdu cist…

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 18.08.18 11:23

No tak to se o tom hoooodně dobře informuj. na fb je nějaký skupina na pomoc těmhle prasátkům, co už někdo nechce. A že ji je hodně…

https://hobby.idnes.cz/…azlicci.aspx?…

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 18.08.18 11:23

Miniprasarko vyroste do klidne 30 kg.. snad kazdy,kdo ho ma, tvrdi, ze uz nikdy. Neni to sranda. Uznava jednoho pana, dovede byt velmi agresivni. Dat ho na hlidani a jet na dovolenou, nemozne. Demoluji byt. Doporucuju procist neco na ifaune. Nedavno o nich byl porad v televizi a fakt to neni zadna sranda.

Zwetta
Kecalka 398 příspěvků 6 inzerátů 18.08.18 11:23

@Kassor
Všechny mini prasata stejně vyrostou a inteligentní sice jsou, ale taky dost nepořádná, paličatá a někdy agresivní.. K malému dítěti ne, to raději holé skiny morče.. ;) :palec: Až malá vyroste, za mě taky morčátko.. :mrgreen: :)

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 18.08.18 11:23

@Kassor Jmenuje se to Gottingenske :roll: . Na me vsechna v okoli pusobila dost nezdrave. Maji narozdil od normalnich prasat velmi slabe nohy v pomeru k telu…

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 18.08.18 11:25
@jenny.fields píše:
NAHATÉ MORČE

Taky si myslím, že skinny morče bude lepší. Mě se líbí ta tmavá.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 18.08.18 11:26

http://www.chovzvirat.cz/…jejich-chov/

Kassor
Kecalka 393 příspěvků 18.08.18 11:31

Hmmm, jak to procitam, tak asi radeji pujdeme do ty nahaty kocky ( musim dodrzet pozadavek manzela - bez srtsti)… :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >