Reklama

Graf bazální teploty

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17841 příspěvků 25.03.09 08:15
Graf bazální teploty

Ahoj holky, nevíte prosím Vás kde najdu na vytisknutí čistý graf bazální teploty na ruční zapisování? Moc díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucialinka
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 25.03.09 08:17

Ahojky já mám to ten tak zkus papa http://www.pohlaviditete.cz/…ni-kalendar/

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 25.03.09 09:39

Ahojky,
já jsem si ho vytiskla tady:

http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 02.09.14 20:38
Kdy proběhla ovulace

Ahoj, mohly byste se prosím kouknout na můj graf…?
Nechci zakládat nové téma, tak využiji tohle, ikdyž je o něčem jiném, snad mi prominete…

Mnohokrát děkuji za Vaše názory

Solaris
Závislačka 4821 příspěvků 02.09.14 21:07

@Niny Podle zapsaných teplot proběhla v den, který womenzone označil jako ovulaci, tj. tou tmavou zelenou (24.8. pokud vidím dobře).
Ovulace je poslední den nízkých teplot, takže až na ten jeden výkyv směrem nahoru je to ukázkový graf s probíhající ovulací.

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 02.09.14 21:11

A ten jeden výkyv… tedy nic neznamená?
Jiný systém mi totiž ovulaci určil až na toho 28… a já přemýšlím kde je pravda…

paskuda
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 02.09.14 21:24

Dle meho nazoru a tak, jak bych to brala ja, tak 24/8… (to predtim bude vykyv)

paskuda
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 02.09.14 21:25

@Niny tak co, bude pozitivni??? :roll:

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 02.09.14 21:28

@Solaris @paskuda íky dík.
@paskuda nevím co myslíš jestli tt… tak ten je zatím dost sněhobílej, ikdyž jsme jistili jak jsme mohli a ms by mohla přijít kdykoliv…

Solaris
Závislačka 4821 příspěvků 03.09.14 06:36
@Niny píše:
A ten jeden výkyv… tedy nic neznamená?
Jiný systém mi totiž ovulaci určil až na toho 28… a já přemýšlím kde je pravda…

Ten výkyv mohl být cokoli, mohla jsi mít obecně zvýšenou teplotu, alkohol den předtím, měřila jsi nějak jinak (měřit vždy ve stejnou dobu, na stejném místě, hned po probuzení)..
Toho 28.8. určitě ne.
Zasílám pravidlo pro určení ovulace dle BT: Platí pravidlo, které říká, že ovulaci lze považovat za proběhnuvší, pokud je bazální teplota alespoň 3 po sobě jdoucí dny vyšší než v 6 předcházejících dnech, a za den, kdy proběhla ovulace, se považuje poslední den nízkých teplot

kristyna5
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.04.16 11:49

Ahoj, chtěla bych si začít měřit teplotu a používat k tomu graf na womenzone, ale nemůžu najít stránku na jejich webovkách, kde se zapisují teploty do grafů. Nevíte náhodou? Případně můžete sem dát odkaz. Děkuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.16 12:56

Ahoj ženy poradíte? Min. měsíc proběhla ovu dle grafu i dle ovu testu, dle bt 15dc, dle ovu testu 14dc… tento mesic jsem v tom jelen… dle grafu me to prijde ze byla ovu 11dc (17.4), ovu test 9 a 11dc neg. dnes je ovu test skoro pozitivni, bud bude v prubehu dne, nebo zitra, jen mi nejde do hlavy proc ty teploty splhaji nahoru, poradi nekdo prosim :nevim:

Meera
Extra třída :D 10369 příspěvků 20.04.16 13:06

@kristyna5 Kalendář - Otevřít můj menstruační kalendář - Grafy bazální teploty

@Anonymní píše:
Ahoj ženy poradíte? Min. měsíc proběhla ovu dle grafu i dle ovu testu, dle bt 15dc, dle ovu testu 14dc… tento mesic jsem v tom jelen… dle grafu me to prijde ze byla ovu 11dc (17.4), ovu test 9 a 11dc neg. dnes je ovu test skoro pozitivni, bud bude v prubehu dne, nebo zitra, jen mi nejde do hlavy proc ty teploty splhaji nahoru, poradi nekdo prosim :nevim:

Jak psala výše @Solaris, ovulace proběhla, pokud jsou 3 po sobě jdoucí teploty vyšší, než 6 předchozích, což u tvého grafu podle mě ještě neproběhlo, jelikož dnešní teplota je stejně vysoká jako 8DC a 9DC.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.16 13:12

@Meera takze myslis ze ovu jeste nebyla? Dle dnesni ho testu bude bud behem dne, nebo zitra, jen mi nejde do hlavy proc je bt vyssi, min. mesic se drzela po ovu na 36,5 a dalsi den hned 36,8 :think: vubec jsem to takhle nemela ze by se to stupnovalo :nevim:

Meera
Extra třída :D 10369 příspěvků 20.04.16 13:20

Podle svých dosavadních zkušeností soudím, že nebyla. Každý cyklus je jiný, tzn. i teploty jsou jiné. Já mám někdy při ms teploty nízké a jindy zas vysoké a padají až po ms, nemůžeš srovnávat teploty mezi cykly. Pokud by ti zítra teplota vyskočila nad 36,7°C, tak bych soudila, že ovulace byla až dnes.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >