Greta Thunberg

4885
5.10.19 10:04

Greta Thunberg

Holky, co si o ní myslíte? Kolegyně jsou z ní unešené, jak je zapálená a jak jí to myslí. No, já nevím, jako vážně nevím, jestli je opravdu tak skvělá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12007
5.10.19 10:12

Kdybych to napsala, dostanu ban :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4140
5.10.19 10:16

O cem presne ten jeji projev je, nevim. Ale stacilo mi pul minuty toho srdceryvnyho, hysterickyho projevu a musela jsem ji vypnout :roll: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
5.10.19 10:18

Je mi jí líto. myslím, že jí jen využívají média, politici, rodiče.

  • Citovat
  • Upravit
1005
5.10.19 10:20

My si doma napříč celou rodinou myslíme, že je šílená. A přestože se já konkrétně o ekologii zajímám, její výstup na tom summitu mě jen odrazuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80052
5.10.19 10:24

Je to poblázněne dítě, zneužité vlastními rodiči. Jí je mi líto, protože ona ke fakt vyděšená. Její rodiče bych ua tohle postavila před soud. Není šílená, je jen psychicky nemocná. Přečti si rozhovor s Matýsem, tam vysvětluje její chování.

Příspěvek upraven 05.10.19 v 10:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4380
5.10.19 10:25

Je to postižené dítě, které se zaměřilo na jednu věc a zapomnělo žít..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
5.10.19 10:26
@lucenka píše:
Je mi jí líto. myslím, že jí jen využívají média, politici, rodiče.

Stejný názor, víc netřeba rozvádět.. Jen, že to odstoupení psychologa je snad ještě horší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80052
5.10.19 10:26

@Bubla Bůčková Ano, pro názor být odejit, to už tu bylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1305
5.10.19 10:27

Ono je hezké, že se někdo jejího věku zajímá tolik o planetu. Zároveň však nenormální a ona má, podle mě, vymytý mozek. Vlastně je mj ji docela líto. Pokud to vše opravdu tak cítí, tak se brzy zhroutí, protože zjistí, že je v poměru k celému lidstvu nikým a ničení planety nemůže zabránit. A vzhledem k její povaze jí z toho fakt hrábne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
5.10.19 10:32

K přírodě se snažím chovat zodpovědně, ekologicky, zbytečně nezatěžovat prostředí… Ale když slyším tuhle kr.vu, tak mám chuť minimálně tůrovat motor, spálit hromadu pet lahví a vysypat koš do řeky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
5.10.19 10:32

No, já jsem úplně zhnusená českou politikou. Místo aby se politici řešili problémy, o kterých ona mluví a který tu prostě jsou, kritizují výstup šestnáctiletého dítěte, jak se u toho tváří, co má za nemoci nebo z jakého je rodinného zázemí. Ani jeden politik se nevyjádřil k tématu. Ona nedělá nic špatného, krom toho, že by asi rada slysela od politiku nějaké konkrétní řešení a závazky do budoucna místo jejich vseobecnejch keců bez efektu. Musí to být frustrující. Lidi by si měli všímat problémů o kterých mluví, že u mladejch lidí dokáže vzbudit zájem o životní prostředí atd., ne kritizovat její vyjadřování, gesta, nemoci. Je to opravdu smutnej obrázek český společnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
5.10.19 10:33
@inkakřivák píše:
@Bubla Bůčková Ano, pro názor být odejit, to už tu bylo.

Ale třeba ten Clarkson o ní mluví hrozně a je to světově známá osobnost. A český doktor popíše obecné příznaky dítěte s autismem a toto :poblion: 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
5.10.19 10:33
@inkakřivák píše:
Je to poblázněne dítě, zneužité vlastními rodiči. Jí je mi líto, protože ona ke fakt vyděšená. Její rodiče bych ua tohle postavila před soud. Není šílená, je jen psychicky nemocná. Přečti si rozhovor s Matýsem, tam vysvětluje její chování.Příspěvek upraven 05.10.19 v 10:26

No zrovna toho Matyse bych tu nezminovala, doporucuji si precist recenze rodicu, jejichz deti „lecil“. je to normalni hovado.
 https://www.znamylekar.cz/…iatr/ostrava?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
5.10.19 10:35

Nejsem jeji priznivkyne, ale to, co se spustilo ted proti ni, jenom proto, ze chce neco, co se mocnym nehodi, to je nechutny :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová