Gynekologické problémy s 3letou dcerou

Anonymní
11.1.20 08:27

Gyne problemy dcera 3 roky

Dobrý den maminy. Byli jsme na odběr moči i stolice ale musíme čekat až do středy.. Dcera v noci spí hezky jen při curani ji to bolí a spodek ji svědí a škrábe se.. Včera dokonce i zadek.. Doktorka říkala že by to mohly být roupy ale ve stolici jsem nic neviděla. A to mám dvojčata ještě a ti taky nic nemají dneska si už neskrabe zadek ale pipinu. Má ji celkem zarudlou.. Prosím že to nejsou roupy…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2991
11.1.20 08:53

Kdyby to byly roupy, tak je to lepší než zánět. Roupy jsou dost běžné a dostala by na ně tablety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
11.1.20 08:57

Osobní zkušenost nemám, ale roupi by meli vylezat a tudíž i svedit hlavne v noci a nad ranem. A nevim, jestli je bezny ster odhali, odebiraji se takovou specialni izolepou, která se nalepi na zadek. Ale jestli to spis nebude nějaká mykoza :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
11.1.20 09:09

A nedala vám paní doktorka žádnou mastičku? Dceři hodně pomáhalo (vždy když měla podrážděnou pipku, protože se v mš blbě utřela) namazat jí Ophtalmo septonexem. Tak zkus jestli máš doma zbytek, teď se bohužel nedá koupit, nám už došel a náhradu za něj jsem zatím neobjevila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
11.1.20 09:11

@Luclic Někde jsem četla, že malé holčičky nemůžou mít mykózu, protože nemají tolik pohlavních hormonů. Spíš myslím, že to bude ze špatného utření treba v mš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12534
11.1.20 09:17

Skoč do lékárny a kup rosalgin - pytlíčky na roztok. Normálně se tím dělají vnitřní výplachy, ale buď jí tím můžeš omývat nebo ji do toho posadit. Hodně to ulevuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
11.1.20 09:29

@Janli to můžou i takhle malé děti? Dcera je taky každou chvíli červená, tak bych to taky zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12534
11.1.20 09:42

@ElisC oficiálně je to určeno pro děti od šesti let, pro mladší po poradě s lékařem. Mě to lékařka na omývání doporučila, holky mají taky každou chvíli podrážděnou vulvu ať dělám, co dělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama