Gynekolog v PV

54
9.5.17 11:43

gynekolog v PV

Dobrý den, hledám gynekologa v Prostějově. Vybírám mezi Polzrovou, Feitem a Kalčíkem. Na webu znamy-lekar.cz jsem si četla recenze. Jsou negativní i pozitivní. Polzrová je arogantní, u Feita se obávám, jestli nejde spíš o byznys a jestli není drahý,…děkuju za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2584
9.5.17 11:48

Ahoj. Chodím k Polzerové. Arogantní není, spíš taková studená. Jako doktorka mi vyhovuje. Už jsem byla u hodně gynekologů.
Kalčíka neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
9.5.17 12:11

Chodím k Polzerové a jsem spokojena..( Nedoporučuju Baláka a Bilíka )
Hodně lidí si chválí Faita - mladšího a Nevrlu ( u toho jsem ale odešla kvuli jeho názorům ohledně vyšetření v těhotenství - ale pokud těhu už neřešíš, tak Nevrla je dobrý )
Jde o to že každému vyhovuje někdo jiný, ne z hlediska lékařského ale musí ti sednout i jako člověk a tam nelze radit, protože každý člověk je jiná povaha a tak mu sedí i jiná povaha lidí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
9.5.17 12:20

Není nic jednoduššího než jít a vyzkoušet, když se ti nebude líbit - vyhovovat, odejdeš jinam..Já prošla asi tři gyndaře v PV než jsem zakotvila u Polzerové.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2584
9.5.17 12:28

@smurfka Já těch gynekoložek měla ještě víc. Moje nej doktorka bohužel zemřela, ta byla skvělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
9.5.17 12:32

Tak ono záleží asi jestli má někdo nějaký problém nebo chodí jen na prohlídky atd..
já přežila první těhotenství u Baláka, pak jsem odešla k Nevrlovi ( ale plánovala jsem ještě jedno dítě, takže jsem od něho odešla ) přešla k Polzerové a tam prožila druhé těhu a nasazení mireny..
jinak jsem si vždy chodila jen pro recepty na HA a pravidelné kontroly, to se dalo přežit jako všude no.. :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat