Gynex - nežádoucí účinky?

Anonymní
7.2.21 00:16

Gynex- nežádoucí účinky?

Ahoj, už cca týden beru kapky Gynex a včera jsem si je dala a najednou se mi udělalo zle, spadnul ni tlak, motala se mi hlava, měla jsem návaly horka a potom jsem se pozvracela. Může to být z toho?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
885
7.2.21 00:23
@Anonymní píše:
Ahoj, už cca týden beru kapky Gynex a včera jsem si je dala a najednou se mi udělalo zle, spadnul ni tlak, motala se mi hlava, měla jsem návaly horka a potom jsem se pozvracela. Může to být z toho?

Hodne zenskych si tu Gynex chvali, ale mne treba naopak rozhodil cyklus a taky mi z toho bylo zle od zaludku.
I kdyz jsem ho hodne zapijela, tak proste… ta chut mi nedelala dobre.

Kontryhel mi v kombinaci s malinikem potom cyklus
zase spravil a druhy cyklus uz jsem byla tehotna.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16459
7.2.21 07:45

Může. Ja gynex nesnesu. Rozhodl mi cyklus s bylo mi zle, plus tedy mi zhoršil endometriozu

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
11.3.21 16:56

Gynex není homeopatikum, ale normální bylinný přípravek, který vám může pomoct, ale taky vám může udělat pěknou paseku, pokud ho berete „naslepo“. Takže ano, může to být z toho.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat