Helma do kočárku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allya
Povídálka 42 příspěvků 21.04.11 07:26
Helma do kočárku?

Mám v plánu běhat a jezdit s kočárkem na bruslích.Jen nevím,zda dát či nedát malému ochrannou přilbu.Je to pro jeho bezpečí lepší nebo přehnané?Děkuji :kytka:

Reakce:

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 21.04.11 07:31

Tak abych pravdu řekla,tohle by mě ve snu nenepadlo dát děcku do kočáru helmu :think: Ale možná jsem divná já :-P Když pominu jak by to vypadalo :mrgreen: ,tak já chodila taky bruslit a nikdy jsem kočár nijak „neohrozila“.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62960 příspěvků 3 inzeráty 21.04.11 07:34

No, asi bych se řídila tím jak stabilní máš kočár a jak seš si jistá na bruslích :-)
Já si na bruslích sice moc jistá nejsem, ale náš tank snad ani převrátit nejde :mrgreen:

ynax1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.11 07:52

bruslit s kočárem bych šla pouze tehdy, když bych si byla sebou naprosto jistá. Pokud uvažuješ nad helmou, radši bych kočár nechala doma

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 21.04.11 07:56
j.a.n.i1 píše:
No, asi bych se řídila tím jak stabilní máš kočár a jak seš si jistá na bruslích :-)
Já si na bruslích sice moc jistá nejsem, ale náš tank snad ani převrátit nejde :mrgreen:

tak tak, náš kočár bych asi taky jen tak nepřevrátila…

My máme i croozer, který se dá používat i na bruslení a toho bych se nebála vůbec, pokud by se byl převrátil, tak dítě bude pevně připoutané viset v prostru chráněném vnějším rámem

Allya
Povídálka 42 příspěvků 21.04.11 08:04
ynax1 píše:
bruslit s kočárem bych šla pouze tehdy, když bych si byla sebou naprosto jistá. Pokud uvažuješ nad helmou, radši bych kočár nechala doma

Tak sebou si jistá jsem,ale ne každý jezdí tak bezpečně a zodpovědně jako maminky s kočárky :-) Ale asi je fakt,že do kočárku je to přehnané.Kočárek mi přijde až příští týden,takže stabilitu zjistím až pak,ale na yahoo jsem našla několik recenzí,ve kterých uživatelé uváděli,že se s ním bruslí skvěle.Tak snad ano…A bez helmy tedy :lol: Děkuji

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 21.04.11 08:07
Allya píše:
Tak sebou si jistá jsem,ale ne každý jezdí tak bezpečně a zodpovědně jako maminky s kočárky :-)

To jo, ale jsou taky lidi, co se nezodpovědně prohánějí po chodníku na bruslích, skejtu nebo kole… to bys dítě měla v helmě pořád :).

Mě by teda helma do kočárku nikdy nenapadla, už proto, že to pro to dítě musí být přííííííííšerně nepohodlné, když si nemůže opřít hlavu, ne? :think:

llucy
Závislačka 4154 příspěvků 21.04.11 08:33

Ahoj holky…tak my jsme nehodu s kočárkem na bruslích měli, naštěstí se malé nic nestalo, myslely jsme že právě s kočárkem se nespadne, tak kočárek tlačila švagrová která nebruslí dobře a po cestě z kopečka dolů spadla i s kočárem, kočáru se rozkmitalo přední kolečko (měli jsme nurse dakar) malá byla v hluboké korbě a naštěstí z ní nevypadla…Teď máme PPGT3 a bruslíme bez helmy a bez nehody,ale kočárek už bych nikomu nepujčila

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 21.04.11 08:36

S kocarem bruslim,dite pripoutane bez helmy.Ale stejne jsem rada,ze uz mi dosel croozer(jeste jsem ho nemela moznost zkusit,pac marodime)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.04.11 09:17

ja uz jednou kocar prevratila…presto ze bruslim dlouho a dobre…ten nas ma teziste vzadu…me se seklo kolecko na brusli o kamen a oprela sem se vic do madla a polozila sem ho…takze jezdime taktez s helmickou kdyz ji nezapomenu :wink: terka si pripada v helme dulezita a ja jsem klidnejsi :-) a jeste zalezi jak mas stary dite…tu helmu davam az letos…pro mladsi mi prijde taktez nepohodlna

dalimil
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 21.04.11 09:44

Doporučuji kvalitní a seřízený kočárek s brzdou !, já jezdím často v Praze po stezce okolo vltavy na kole a jenom žasnu s jakými kočárky se tam maminy prohánějí na bruslích, no jde mi mráz po zádech.
Přijde mi to jako velký risk, a to si myslím, že nejsem nijak zvlášť velký citlivka. :-?

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 21.04.11 13:26

Já jednou najela na takovou tu vypouklinu v asfaltovým chodníku, absolutně jsem to nečekala a jak mi podjely nohy, automaticky jsem vyhodila ruce nahoru, abych udržela rovnováhu a tím pádem pustila kočár. Ten zatočil (měla jsem natáčecí nápravu a se zaaretovaným jsem s tím kočárem nezatočila, jak byl blbě vyváženej) a naroazil do cca 40cm vysoký betonový zídky, za kterou byly pichlavý keře. Malé byly dva roky a byla přikurtovaná. Kočár jak narazil v rychlosti, tak se převrátil. No dobře po těle mi nebylo, ale naštěstí se jí vůbec nic nestalo. Pak jsem šla koupit novej kočár.

Allya
Povídálka 42 příspěvků 21.04.11 14:11

No tak tedy nevim nevim,zda po některých příspěvcích tu helmičku raději dát 8-o Ruční brzda na kočárku je asi fajn,ale nevim když se stane něco s čím člověk nepočítá-je schopný za ni chytnout?Ze začátku budu jezdit opatrně,ale nevim tedy zda by mi i pásky na ruce a brzdy u joggingových kočárků pomohli.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 21.04.11 14:19

Kudy chodim, tudy lobbuju za vozíky místo kočárků :think: jezdím devátou sezonu a ty převrácený kočárky jsou fakt hnusnej pohled. Hlavně u mimin. Jak je to dítko větší, dá se v kočárku přikurtovat a je to o něco lepší, ale člověk nikdy neví, na koho narazí :roll:
Helmu nedávám, ani do vozíku, ani do kočárku, dítě pečlivě kurtuju.

Dneska dopoledne na bruslích nějakej pitomec machroval a málem srazil malé dítě z kola a ještě držkoval na jeho maminku…přitom dítko jelo normálně, že trochu šněruje ze strany na stranu je u prťat normální, s tím musí soudnej člověk počítat.

Allya
Povídálka 42 příspěvků 21.04.11 19:26

Já vím,že je vozík asi nejvhodnější,ale jsem s dětmi sama a musím udělat kompromis mezi vším-aby byl i do města,do terénu a navíc aby se vešel do kufru našeho Peugeotu 107,která má fakt mini kufr.Navíc nemám ani kde bych tolik vozítek skladova.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >