Hemeroidy - 4měsíce po porodu

1081
1.9.08 13:14

Hemeroidy - 4měsíce po porodu

Ahojte holky, poradíte mi, co vám pomohlo na hemeroidy? Mně se udělaly po porodu a zkoušela jsem toho už více, Spofax čípky, nějakou mast, dubovou kůru, no a pořád ne a ne se toho zbavit. Už to bylo lepší, ale zase se to vrátilo. Ach jo, je to ale trápení, když se člověk nemůže normálně vytentit :-(( Moc díky za rady, zkoušela jsem hledat ve starších diskuzích, ale moc jsem toho nenašla, tak jsem otevřela nové téma.
Kotě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2753
1.9.08 13:26

no nevim, jestli te potesim, ja tim trpim uz 7 let a jak pises, nekdy je to lepsi, pak se to zhorsi..a po porodu zvlast. Na chirurgicky zasah to v mem pripade bohuzel neni, akze taky jen mazu, cipkuju, koupu v dubove kure… a upravuju jidelnicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.9.08 16:50

Ahojky, taky jsem vystřídala všechny možný masti (Mastu, Faktu apod.) a nic :( Výraznějc mi pomohly až Proctoglyvenol-čípky, ale ty už jsi nejspíš zkoušela… A taky žádný zázrak. Hodně zdaru v boji :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
1.9.08 20:11

Ahoj,
to je fakt věčnej boj (a bez šance že by to samo zmizelo :roll: ) Je to opravdu ale opravdu hnus - po porodu jsem se děsila, až zase přijde ta chvíle a půjdu „tam“. katastrofa.
Doporučuju hodně hlídat jídelníček!!!! Nevím teda jak moc si můžeš dovolovat, jestli kojíš, a jestli jo tak co tvoje dítko snese…
Ale prostě nejíst bílý pečivo, vyhnout se čokoládě a kafi (čokoládě zvlášť), prolejvat se minerálkama, „promašťovat“ se olivovým olejem, jíst jogurty… A taky švestky - sušený, čerstvý i v kompotu. A hodně pít, a jestli to můžeš, tak kefírky, podmáslíčka, kefírová mlíčka…
Někdo tady kdysi doporučoval i přípravek na posílení žil - Venoruton. Jsou to totiž vlastně křečáky…
A taky bacha na zapaření!!!! Pečlivě vybírej spodní prádlo a i kalhoty, umělina strašně dráždí. Zapařit by se zadnice teda vůbec neměla, jinak je to pak děs.
Teď jsem si koupila přípravek Lepicol - upravuje střevní problémy (všechny), můžu to fakt doporučit, hodně to pomáhá! Kapsle nebo prášek do vody.

No a neúnavně mazat a čípkovat. A nerozčilovat se - stres prej to zhoršuje…
No tak dámy s tímto problémem, hodně sil do boje, protože myslim že nás je takovejch docela dost 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
3.9.08 22:45

Čauky, já jsem měla tento problém už před porodem, ale jak říkáš, po porodu jsem se děsila jít na velkou. Mně osobně pomohly čípky PREPARATION H, ty se můžou používat i při kojení a taky jsem jedla jogurty, do kterých jsem si míchala vlákninu. Psyllium. Ale pokud možno bez příchuti, ty jsou fakt hnusný… Jinak s kefírama souhlasím, ty jsou nejlepší ,,doktoři" na tyto potíže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
4.9.08 15:46

Ahoj holky, moc díky za rady. Zkouším už několik dní lněné semínko a celkem to zabírá, taky čípky jsem změnila a pořídila gel z dubové kůry, no je to o mnoho lepší, ale zdaleka není vyhráno. Ale kdyby to bylo jako je to teď, jsem šťastná. Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.12 14:01

Ahoj chci se zeptat jsem také 4 měsíce po porodu, a na řitním otvoru se mi po svědění udělala tak 3cm velká hladká bulka.. je to hemoroid? mažu mastí Factu, nevadí při kojení? mám nemocného syna k doktoru se hned tak nedostanu… díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
514
10.3.12 20:02

Nejspis to hemoroid bude.Factu mastickou mazat urcite muzes.Jsou i cipky,ty taky muzes.Muzes si delat i sedaci koupele v odvaru z dubove kury.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama