Henna na vlasy

30
3.5.20 15:15

Henna na vlasy

Ahoj :) chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s hennou na vlasy.? Mám přírodní barvu takovou tmavší blond a barvím se na světlou..ale už si nechci vlasy dále ničit, takže se půjdu ostříhat a chtěla bych zpátky nějakou barvu podobnou té mojí..abych to mohla nechat s klidem odrůst a už se nebarvit, aniž by odrosty byly nápadné..A napadla mě henna, je to přírodní a vlasy to prý vyživý. Tak jen jestli s tim má někdo zkušenosti, jak to třeba chytá na světlé vlasy a jestli třeba nemáte tip na nějaký obchod/eshop, kde mají výběr různých odstínu :) děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1475
3.5.20 15:23

Používám hennu už 4 roky a jsem maximálně spokojená. Vlasy mám krásné. Přírodní mám také špinavé blond, ze začátku jsem kupovala světlejší “henny”, postupně měděnou a teď už používám jen čistou hennu (Lamda) a ta je určitě nejlepší. Ale jsem typ, co mu zrzavá jde, což není uplně každý no. Jinak ze značek jsem vyzkoušela tu z DM (Henecolor myslím) - nedoporučuju, Khadi - tu si hodně chválí, ale mě taky uplně nevyhovovala a teď tu Lamdu, která je podle mě nejlepší. Možná ještě důležité dodat, že jsem s hennou přestala používat i konvenční šampony, zkoušela jsem no poo, což pro mě nebylo. Teď kupuju šampon Urtrekram Rasul a s ním jsem v kombinaci s tou hennou moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
3.5.20 15:23

Mám zkušenost, je to dosti náročné. špatně se nanáší, špatně na vlasech drží. Nutná velmi dlouhá doba působení, klidně 2 hodiny a ještě přikrýt igelitem a mírně nahřívat. Je to sice mnohem šetrnější k vlasům, ale jinak náročné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.5.20 16:47

@vedma007 Děkuji moc, určitě se po tom podívám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.5.20 16:48

@kemeny13 to jsem netušila 8o no tak já ještě o tom něco pogooglim a uvidím tedy :) jinak děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
3.5.20 18:45

Barvim se hennou uz spoustu let, vystridala jsem ruzne znacky, ted uz pouzivam vetsinou taky cistou lambu. Zabal delam jednou za tri tydny na nekolik hodin, neni to zadny problem. Nesmi byt ani prilis tekuta ani hrudkovata, pak nanaseni neni problem. Zabalit se musi, kvuli teplu a taky pripadnemu neporadku, mam vlasy do pasu, tak to nevim jak bych doma fungovala mit vlasy nezabalene. Driv jsem hennu rozmichavala do cerneho caje, pridavala citron nebo ruzna koreni, ted uz ji opravdu zalevam jen horkou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
3.5.20 18:56

Barvím henou 3 roky. Moje přírodní je něco mezi jak se u nás říká pochcaná sláma. Ani světlá ani hnědá. První henna byla oříšek pak jantarová a teď už jen čistá henna. Značku Khadi. Ta doba působení mi nevadí. Hlavně, že mám co barvit před 3 rokama to vypadalo, že za chvíli budu plešatá. Hrozný kouty a cestička na hlavě byla cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat