Herecko-pohybová etuda bez textu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Saruska00
Povídálka 36 příspěvků 29.01.19 22:53
Herecká etuda

Ahoj holky, nenapadá některou, co předvést jako herecko-pohybovou etuda bez textu?
Děkuji, za každý typ

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 29.01.19 23:03

Napadlo mě oblikani šatů se zipem na zádech. Jakože to nejde, točit se, různě smatrat rukama a nakonec to vypointovat třeba tak, že z nich uděláš jen sukni nebo obleces naopak nebo tak něco. Nebo otevírání imaginárních zaseknutych dveří, lahve vína..

zrcadlo
Kelišová 7225 příspěvků 29.01.19 23:19

Na jakou příležitost? Jak to má být dlouhé? To může být úplně cokoliv, můj kamarád jednou na horách vystřihnul neskutečnou etudu na zadání „Koloběh vody“ - zvládnul ze sebe udělat: déšť, kaluž, páru, mrak, kroupu, sněhovou kouli, kluzký led, vzpomínáme na to i po patnácti letech. Já jsem tenkrát úspěšně zahrála „Hujer opakovaně prochází vrátnicí“, další kamarád předvedl taky úžasnou scénku, ale nikdo správně neuhodl zadání „Pilot potřebuje zneškodnit kopilota, aby mohl ohoblovat letušku“ :mrgreen: Ale to jsou příliš konkrétní zadání, předpokládám, že ty chceš etudu, která právě dává volnost v tom pojetí? Něco jako „Problém s umělým chrupem“?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >