Hezké mísy a další nádobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lele94
Nováček 3 příspěvky 13.07.18 16:39
Hezké mísy a další nádobí

Ahoj, chtěla bych si do kuchyně pořídit nějaké hezké misky atd. Je tady někdo kdo má výrobky od Cyrila Hančla, Ema Mamisu? Jste s výrobky spokojení, myslím kvalitou? Bydlím daleko od Prahy a jela bych tam jenom kvůli tomu, tak bych ráda znala něčí názor :D popř. nějaký tip na jiný hezký nádobí?

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 13.07.18 16:48
@Lele94 píše:
Ahoj, chtěla bych si do kuchyně pořídit nějaké hezké misky atd. Je tady někdo kdo má výrobky od Cyrila Hančla, Ema Mamisu? Jste s výrobky spokojení, myslím kvalitou? Bydlím daleko od Prahy a jela bych tam jenom kvůli tomu, tak bych ráda znala něčí názor :D popř. nějaký tip na jiný hezký nádobí?

Musela jsem si to vyhledat. Hančl se mi nelíbí vůbec. Osobně mám nejradši porcelanové bílé bez ozdob.

sendylysa
Povídálka 35 příspěvků 13.07.18 18:56

za mě také kýčovité, ale poslední dobou se mi líbí beton. Betonové doplňky a nějak všechno. Na Google už jsem narazila i na betonové nádobí ale docela raketa ceny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >