Hezké mísy a další nádobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lele94
Nováček 3 příspěvky 13.07.18 16:39
Hezké mísy a další nádobí

Ahoj, chtěla bych si do kuchyně pořídit nějaké hezké misky atd. Je tady někdo kdo má výrobky od Cyrila Hančla, Ema Mamisu? Jste s výrobky spokojení, myslím kvalitou? Bydlím daleko od Prahy a jela bych tam jenom kvůli tomu, tak bych ráda znala něčí názor :D popř. nějaký tip na jiný hezký nádobí?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 13.07.18 16:48
@Lele94 píše:
Ahoj, chtěla bych si do kuchyně pořídit nějaké hezké misky atd. Je tady někdo kdo má výrobky od Cyrila Hančla, Ema Mamisu? Jste s výrobky spokojení, myslím kvalitou? Bydlím daleko od Prahy a jela bych tam jenom kvůli tomu, tak bych ráda znala něčí názor :D popř. nějaký tip na jiný hezký nádobí?

Musela jsem si to vyhledat. Hančl se mi nelíbí vůbec. Osobně mám nejradši porcelanové bílé bez ozdob.

sendylysa
Povídálka 35 příspěvků 13.07.18 18:56

za mě také kýčovité, ale poslední dobou se mi líbí beton. Betonové doplňky a nějak všechno. Na Google už jsem narazila i na betonové nádobí ale docela raketa ceny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >