Hlava vs srdce

Anonymní
21.9.20 12:45

Hlava vs srdce

Mile ženy, už 4 měsíce tvořím vztah s mužem, se kterým jsem se potkavala nějakou dobu. Libili jsme se sobě navzájem (to jsme si nedávno řekli) ale já byl vdaná. Teď jsem v rozvodovem řízení. On je 3 roky rozveden a bylo to pro nej krutý, bolestny. Psal, ze má strach ze se do mě zamiluje. Já byla po uši. Všechno krásný občas napsal něco co mě ranilo a chtěla ro skončit. Ale on vždy napsal a zase jsme nějak vztah budovali. Pak odjel na dovolenou a tam přišel zlom. Přijel jako vyměněny. Píše ze jsem pro nej kamarádka, ze je samotar, ze vztah nedokáže mít. Ale přitom když se vidíme cítím, ze to tak není. Dotkne se mě. Divá se na mě tak nějak zamilovane. Kolikrát mi na začátku psal, ze má strach ze se zklame. Včera zprava jak jsem hodný člověk a ze mrzi ze mi popletl hlavu, ze mě nechce více zklamar. Píšu, nech to plynout, vždyť je nám takhle krasne! A ze už dávno z nej nejsem tak hotova. Byl rad. Mám pocit, ze spis on se tak boji Zklamání po te zkušenosti s bývalou, ze se snaží si vše odeprit. Píšeme si každý den, celou tu dobu. Srdce mi říká - má te rad a ne jen jako kamarádku. Ale potřebuje čas. Ale jeho slova mě rani

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2681
21.9.20 12:53

A otázka zní…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 12:57
@Nowuka2 píše:
A otázka zní…?

Asi jsem se chtěla vypovídat a především slyšet názor ostatních, jak to cele vnímají..

• Citovat
  • Nahlásit
808
21.9.20 12:58
@Anonymní píše:
Asi jsem se chtěla vypovídat a především slyšet názor ostatních, jak to cele vnímají..

Asi chceš slyšet, že tě ve skutečnosti miluje, jen se bojí otevřít, aby se nespálil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 13:00

Jsem hodně citové založena a řídím se svým srdcem, tak mi nějak nejde do mysli, zda se někdo opravdu muže všeho vzdát jen kvůli strachu. Oba víme, ze se k sobě hodime. Kolikrát to psal. On je štír, vím, ze hodně lidi na to nedá ale já na tu charakteristiku trochu jo.

• Citovat
  • Nahlásit
623
21.9.20 13:01

A jste spolu nebo nejste? 4 měsíce je dost dlouhá doba na rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 13:01
@Julča001 píše:
Asi chceš slyšet, že tě ve skutečnosti miluje, jen se bojí otevřít, aby se nespálil ;)

Chci ale zároveň chci aby případně někdo otevřel oči mě.

• Citovat
  • Nahlásit
5099
21.9.20 13:02
@Anonymní píše:

Pokud to tam je, tak je to tak obvykle od zacatku a nic a nikdo to nezmeni. Tady se obavam, ze to tak bohuzel neni, ty jsi zakoukana daleko vice nez on a hledas sama v sobe ospravedlneni jeho zmeny chovani. Pokud zacne kterykoliv z partneru mluvit o „neublizovani“, obvykle chce zpomalit nebo rovnou vycouvat. A krutym rozvodem (pred tremi lety ;) ) bych to neomlouvala. To je obvykle takove klise, na ktere se svede vselicos.

Příspěvek upraven 21.09.20 v 13:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 13:03
@spinkánek píše:
A jste spolu nebo nejste? 4 měsíce je dost dlouhá doba na rozhodnutí.

schazeli jsme se, teď od konce prázdnin už tolik ne. Vlastně mám pocit, ze schválně nechce. Potkali jsme se minuly týden a hned mi psal ať se stavím, ale já nemohla. Ale píše mi vlastně pořad.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 13:08
@ontarova.stara píše:
Pokud to tam je, tak je to tak obvykle od zacatku a nic a nikdo to nezmeni. Tady se obavam, ze to tak bohuzel neni, ty jsi zakoukana daleko vice nez on a hledas sama v sobe ospravedlneni jeho zmeny chovani. Pokud zacne kterykoliv z partneru mluvit o „neublizovani“, obvykle chce zpomalit nebo rovnou vycouvat. A krutym rozvodem (pred tremi lety ;) ) bych to neomlouvala. To je obvykle takove klise, na ktere se svede vselicos.Příspěvek upraven 21.09.20 v 13:04

Pamatuje si mě z dob, kdy jsem ho ještě neznala (prostě jkdy jsem po něm ještě nekoukala). řekl mi příhody, kde mě viděl a co jsem dělala a ja si vzpomněla, že jsem tam fakt byla apod. když jsme spolu začali, bylo to tam hodně, fakt jsem to cítila ale on je strašně přemýšlivý a bojí se, že spálí.

• Citovat
  • Nahlásit
7888
21.9.20 13:09

„Nechci ti ublížit, mám blbé zkušenosti, bojím se, že se zklamu“ - výmluvy.

Buď s tebou chce být, nebo nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
21.9.20 13:10
@Anonymní píše:
Pamatuje si mě z dob, kdy jsem ho ještě neznala (prostě jkdy jsem po něm ještě nekoukala). řekl mi příhody, kde mě viděl a co jsem dělala a ja si vzpomněla, že jsem tam fakt byla apod. když jsme spolu začali, bylo to tam hodně, fakt jsem to cítila ale on je strašně přemýšlivý a bojí se, že spálí.

Ze sve zkusenosti rikam, ze daleko pravdepodobnejsi verze je, ze ho to z vetsi casti preslo. Ale to asi slyset nechces, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
21.9.20 13:13
@Anonymní píše:
Chci ale zároveň chci aby případně někdo otevřel oči mě.

Myslím, že jako Štír přesně ví co chce a co nechce a podle toho bude i konat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 13:16
@Julča001 píše:
Myslím, že jako Štír přesně ví co chce a co nechce a podle toho bude i konat.

Dobře, proč tedy když se potkáme, tak mě chce hned vidět a píše ať stavím?

• Citovat
  • Nahlásit
623
21.9.20 13:18

Jak dlouho to je, co se vrátil z dovolené a otočil? A opravdu z něho nejsi hotová? Já být tebou, tak bych to uzavřela v sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama