Nový partner a málo vášně.

969
20.9.20 22:13

Novy partner a malo vasne.

Dobry vecer,
bude to mozna trochu delsi, tak se omlouvam.
Letos jsem mela tezky rok. Zkrachoval mi vztah, do ktereho jsem hodne vkladala. Byla pripravena za nej lamat skaly, vydelat hromadu penez, menit nazory. Jak uz to byva, zjistila jsem, ze tem vztah tahnu sama. Sebrala jsem posledni zbytky hrdosti a pozadala ex, at odejde. Zustala horka pachut. Byl to jediny muz, ktereho jsem predstavila svemu synovi (prvni stupen ZS) a najednou nebylo nic.
Shodou okolnosti jsem asi tri dny po odstehovani ex potkala jineho muze, jeste jsem si lizala rany, o nic jsem nestala. Vzal me na jednu kavu, na druhou, pak na veceri, do zoo, do kina, na sklenicku. Je to ohromny gentleman, vzdy prijde s kytickou nebo jinou pozornosti, vzdy mi otvira dvere od auta, zajima se o me, je skvely posluchac, liba me do vlasu, kdyz usinam. Proste splneny sen. Je to poprve v zivote, co do muze vkladam mene, nez dostavam. Je to pro me velmi nova pozice a trochu me to vydesilo, ale hlavne - vim, ze to zni hrozne - me to vubec nerajcuje. Citim se s nim fantasticky, ale nejsou tam ty motylky v brise, zadne chveni, nemusim se o nic snazit - on vzdycky rika „proste jen bud“. Jen klid a pohoda a vlastne trochu nuda. Kdyz to po sobe ctu, citim, jak blbe to vypada, ale nemuzu si pomoct. No a k dotazu? Je mi 32. Zkusenost s dlouhodobymi vztahy nemam. Spis rocni intenzivni epizodky. Je tohle to, co ma zena v mem veku chtit? Muze, co ji temer uctiva a donese domu penize? Uz zadni motylci po tricitce? Jak to je? Kdyz se zeptam kamaradek, klepou si na celo, co bych vlastne jako chtela. Ale nejak si neumim predstavit mit vztah z rozumu. I kdyz nepopiram, ze rada ho mam. Diky za kazdou pripominku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1421
20.9.20 22:18

A co sex? pokud to neklape ani tam, tzn. není chemie, jiskra, šla bych od toho. :think:
Otázka je, jak dlouho se takto stýkáte, někdy to v lásku přeroste samo, třeba to chce jen čas a moc nad tím nepřemýšlet (teda pokud funguje ten sex.. 8) :mrgreen: :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3800
20.9.20 22:19
@VitaminC píše:
Dobry vecer,
bude to mozna trochu delsi, tak se omlouvam.
Letos jsem mela tezky rok. Zkrachoval mi vztah, do ktereho jsem hodne vkladala. Byla pripravena za nej lamat skaly, vydelat hromadu penez, menit nazory. Jak uz to byva, zjistila jsem, ze tem vztah tahnu sama. Sebrala jsem posledni zbytky hrdosti a pozadala ex, at odejde. Zustala horka pachut. Byl to jediny muz, ktereho jsem predstavila svemu synovi (prvni stupen ZS) a najednou nebylo nic.
Shodou okolnosti jsem asi tri dny po odstehovani ex potkala jineho muze, jeste jsem si lizala rany, o nic jsem nestala. Vzal me na jednu kavu, na druhou, pak na veceri, do zoo, do kina, na sklenicku. Je to ohromny gentleman, vzdy prijde s kytickou nebo jinou pozornosti, vzdy mi otvira dvere od auta, zajima se o me, je skvely posluchac, liba me do vlasu, kdyz usinam. Proste splneny sen. Je to poprve v zivote, co do muze vkladam mene, nez dostavam. Je to pro me velmi nova pozice a trochu me to vydesilo, ale hlavne - vim, ze to zni hrozne - me to vubec nerajcuje. Citim se s nim fantasticky, ale nejsou tam ty motylky v brise, zadne chveni, nemusim se o nic snazit - on vzdycky rika „proste jen bud“. Jen klid a pohoda a vlastne trochu nuda. Kdyz to po sobe ctu, citim, jak blbe to vypada, ale nemuzu si pomoct. No a k dotazu? Je mi 32. Zkusenost s dlouhodobymi vztahy nemam. Spis rocni intenzivni epizodky. Je tohle to, co ma zena v mem veku chtit? Muze, co ji temer uctiva a donese domu penize? Uz zadni motylci po tricitce? Jak to je? Kdyz se zeptam kamaradek, klepou si na celo, co bych vlastne jako chtela. Ale nejak si neumim predstavit mit vztah z rozumu. I kdyz nepopiram, ze rada ho mam. Diky za kazdou pripominku.

Nepritahuje te, jdi od nej..jinak mu stejne za nejakou dobu zahnes s nekym, kdo te bude rajcovat vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
20.9.20 22:23

@Zwetta Samotny styk neni nic moc. Nastesti moc nevydrzi. Ale orgasmus mam vzdycky. Je velmi snazivy pred i po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
20.9.20 22:31

Otázka je, do jaké míry tvoje mentální nastavení (musím se snažit hlavně já, aby mi to za to stálo) ovlivňuje ten aktuální vztah. Možná by to tam bylo, kdybys nebyla nastavená tak jak jsi. Já bych si spíš sepsala co od vztahu očekáváš a co tě dělá v něm šťastnou. Jestli potřebuješ Itálii nebo něco podobného. Problém bych viděla při nekompatibilitě v sexu a také v náhledu na život a partnerské soužití. Láska ještě může přijít. Pokud v sobě dokážeš zbourat bloky, které jsi si vystavěla. Jinak zvážila bych i fakt, zda nejsi trosku závislá na krátkodobých vztazích z hlediska hormonální bouře, kterou v tobě vyvolávají a po opadnutí se začneš nudit a jdeš dál. V tomto případě totiž dlouhodobý vztah nevystavíš nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9150
20.9.20 22:32

Hele, oni je to asi dost o povaze. Taky jsem si vždycky našla takového toho pana,, Macho", rajcovalo mě to. A pokaždé mě to stálo spoustu psychických a bohužel, napodruhé i fyzických ran. Po téhle zkušenosti jsem potkala svého nynějšího muže. A právě, že jsem konečně mohla,, jen být ". Najednou se můžu věnovat svým koníčkům, utrácet vydělané peníze, rozhodovat o všem na stejné úrovni. Ale kdybych si neprošla tou mezifází, tak nevěřím, že bychom spolu dneska byli. Byl by pro mě moc měkouš, i když ve finále taky takový není, jen tak působí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8067
20.9.20 22:35

Ber to tak, že on tě chce získat. Pokud je chytrý, tak přesně ví, jak. Proto ty kytičky, podržené dveře, naslouchání, polibky do vlasů - jakoby si to přečetl v nějaké balící knížce ;-).
Až nastane šeď všedních dnů, co zůstana a přetrvá? Zůstane muž, který by tě přitahoval, který by se ti líbil i přesto, že zapomíná na kytky, na kterého se těšíš, který tě vzrušuje a v posteli nechceš, aby přestal, po kterém sice doma posbíráš ty ponožky, ale při tom se přistihneš, že když na něj myslíš, usmíváš se… I po třicítce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3769
20.9.20 22:39

@VitaminC To si musíš rozvážit sama, jak moc jsou pro tebe důležití motýlci v břiše ve srovnání s jinými hodnotami, které ten muž pro tebe má. Za sebe můžu říct - chlap, který říká „prostě jen buď“ a je s tebou tak spokojený, nechce tě měnit, předělávat, nevidí na tobě pořád nějaké hnidy a záleží mu na tom, abys ty byla spokojená, je poklad. Můj vztah s mým manželem taky nezačal motýlkama, vybrala jsem si ho vpodstatě rozumem a to mi bylo 21! Zamilovanost a posléze láska se dostavily časem, jak jsme se víc a víc poznávali. A jsme spolu 15 let a čekáme 4. dítě. Jsem moc ráda, že jsem tenkrát na začátku motýlky oželela a dala jim čas, aby se vyklubali postupně. Vášnivé lásky a vztahová dramata se dobře čtou v knížkách a sledují v kinech. Žít je podle mě lepší ten klid a pohodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1421
20.9.20 22:48
@VitaminC píše:
@Zwetta Samotny styk neni nic moc. Nastesti moc nevydrzi. Ale orgasmus mam vzdycky. Je velmi snazivy pred i po.

No cítím z tebe „utrpení“ a nudu, neumím si představit, že bych zrovna tohle na začátku vztahu chtěla řešit.. :zed: Asi bych šla od toho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26748
20.9.20 23:41

Motylky zrovna nevim, naskakuji mi obcas i s hodne nevhodnymi typy…

Ale ten pocit, ze ten chlap za to stoji, ze ti stoji za snahu a kompromis, ze mas radost, kdyz ho vidíš.

Je fajn, ze ti nahonil ego, ale nehačkuj ho, casem se ti v posteli zhnusi a to si nezaslouzi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
21.9.20 00:14

No jo, ti motýlci v břiše :jazyk:
Dlouho to nevydrží, tak do roka a do dne, a tak je potřeba zkoušet stále nové a nové…
S tímto přístupem si asi těžko vybuduješ nějaký pevnější vztah.

Ale ten chlapík je jen převozníkem a pokud nu zbylo trochu zdravého rozumu, tak si myslím, že nakonec sám zdrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
21.9.20 01:39

Poloz si otazku: "milujes ho? " A uprimne si na ni odpovez.

Pokud ho mas rada jako kamarada a protoze te nikto doted tak nenosil na rukou, neni to ono, neni to to, co ma zenska po 30 cejtit, jak se ptas.

Muz te musi pritahovat, musi se ti moc libit, musi te vzrusovat, musi ti to s nim souznet psychicky i fyzicky. Pokud s nim zustanes ve vztahu z rozumu, ublizis mu pozdeji, kdyz se zamilujes, nebo ho podvedes, opustis ho… neni to vuci nemu fer.
Zatim vahas, protoze ti dava lasku, pozornost, obdiv, vsechnu energii, ale uz jen fakt, ze vahas a nejsi si jista, mluvi o tom, ze to neni ono. Protoze kdyz to bude "ono ", nebudes vahat a budes to citit jasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
21.9.20 01:45
@Lucie_Sx píše:
Ber to tak, že on tě chce získat. Pokud je chytrý, tak přesně ví, jak. Proto ty kytičky, podržené dveře, naslouchání, polibky do vlasů - jakoby si to přečetl v nějaké balící knížce ;-).
Až nastane šeď všedních dnů, co zůstana a přetrvá? Zůstane muž, který by tě přitahoval, který by se ti líbil i přesto, že zapomíná na kytky, na kterého se těšíš, který tě vzrušuje a v posteli nechceš, aby přestal, po kterém sice doma posbíráš ty ponožky, ale při tom se přistihneš, že když na něj myslíš, usmíváš se… I po třicítce.
:palec: neni co dotat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
21.9.20 01:50
@VitaminC píše:
@Zwetta Samotny styk neni nic moc.Nastesti moc nevydrzi. Ale orgasmus mam vzdycky. Je velmi snazivy pred i po.

Nechala bych ho byt, at ma prostor potkat zenu, ktere k nemu patri a bude ho milovat. A to same i ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082
21.9.20 03:17

Nic moc, ale orgasmus vždycky? :lol: Podle mě je ten chlap fajn.. :nevim: nebo to máš tak, že pokud nedostaneš po držce, tak to nejsou dost vášně?? :mrgreen: Já bych tomu dala šanci :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama