Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Hledám maminku s dítětem kolem 5.let na společnou dovolenou k moři.
V termínu mezi 26.7.2014 a 10.8.2014.
Nechce se nám samotným.
![]()
Turecko, Bulharsko,… Zatím nemám vybráno, pořád tak listuji a okukuji.
Hledam maminku, rodinku co by s nama (ja+9ti mesicni dcera) jela nekam na dovcu. Nejlepe Řecko /Chorvatsko.
Klidne mi pisnete na mail ***@gmail.com, tady se casto neobjevuji…
@schwarzwaldtorte píše:
@SabuleBambule na 100% jsi chlap![]()
proc si to myslis?
@schwarzwaldtorte ahoj,ne, jsem mama, jmenuji se Sabina
hledam maminku, protoze tatinka mam doma a ma sezonni praci, takze s nami v létě nemůže ![]()
Ahoj hledam rodinu mamcu na spolecnou dovcu jedna se o kombinovani zajezd recko kreta
Tam letecky zped lod. autobus ubytovani studio bez jidla cena 5200; kc od 23.9-3.10
Léto 2016. Já 29 let + dcera 7 let… přidá se někdo na společnou dovču k moři? ![]()
Ahoj, my každé dva roky vyrážíme s partou lidí autama do Bulharska. Minule nás bylo 23 a 4 auta. Tentokrát to vypadá na tři auta v termínu 15.7.- 31.7.
Náklady jsou pro 3 lidi cca 16 tis. (3/5 auta = 6.000 Kč, pokoj ve vilce kolem 10 tis.). Kapesné nám minulý rok vyšlo na 12 tis. (pro mne, přítelkyni a 3 letou dcerku).
Pokud by někoho taková idea zaujala, tak stačí napsat.
Ahoj maminky.je tu někdo kdo by s námi letěl z Prahy na dovcu? Mam 14 měsíční holčičku a plánujeme Turecko, Kypr nebo Maroko ![]()
Taťka ma moc prace a sama letět nechci :-/
Já bych klidně jela sama, ale mám dvě děti - 4 roky a 17 měsíců. A s oběma bych si k moři sama teda netroufla
S jedním klidně…
Ale já mám teda vyhlídnuté jiné destinace… ![]()
@Salvaje píše:
Já bych klidně jela sama, ale mám dvě děti - 4 roky a 17 měsíců. A s oběma bych si k moři sama teda netrouflaS jedním klidně…
Ale já mám teda vyhlídnuté jiné destinace…
Tak nechcete jet s námi? Klidne i jinam ![]()
@Nicol-8 píše:
Tak nechcete jet s námi? Klidne i jinam
@Salvaje píše:
Já bych klidně jela sama, ale mám dvě děti - 4 roky a 17 měsíců. A s oběma bych si k moři sama teda netrouflaS jedním klidně…
Ale já mám teda vyhlídnuté jiné destinace…
My jedeme v září právě na Bali, tak ted bych neco jen tak ![]()