Hledám maminku na společnou dovolenou u moře

672
16.6.14 14:48

Hledám maminku na společnou dovolenou u moře

Hledám maminku s dítětem kolem 5.let na společnou dovolenou k moři.
V termínu mezi 26.7.2014 a 10.8.2014.
Nechce se nám samotným. :) :D :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
16.6.14 15:14

A kam jedete? Jen ze zvědavosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
672
16.6.14 16:18

Turecko, Bulharsko,… Zatím nemám vybráno, pořád tak listuji a okukuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 21:50

Dovolena 2015

Hledam maminku, rodinku co by s nama (ja+9ti mesicni dcera) jela nekam na dovcu. Nejlepe Řecko /Chorvatsko.
Klidne mi pisnete na mail ***@gmail.com, tady se casto neobjevuji…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 22:08

@SabuleBambule na 100% jsi chlap :-) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
864
23.6.15 22:51

@schwarzwaldtorte to jako proč?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
23.6.15 23:51
@schwarzwaldtorte píše:
@SabuleBambule na 100% jsi chlap :-) :mrgreen:

proc si to myslis?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 13:06

@schwarzwaldtorte ahoj,ne, jsem mama, jmenuji se Sabina :-) hledam maminku, protoze tatinka mam doma a ma sezonni praci, takze s nami v létě nemůže :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
4.7.15 15:19

recko kreta

Ahoj hledam rodinu mamcu na spolecnou dovcu jedna se o kombinovani zajezd recko kreta
Tam letecky zped lod. autobus ubytovani studio bez jidla cena 5200; kc od 23.9-3.10

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.1.16 09:34

Léto 2016. Já 29 let + dcera 7 let… přidá se někdo na společnou dovču k moři? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 10:05

Ahoj, my každé dva roky vyrážíme s partou lidí autama do Bulharska. Minule nás bylo 23 a 4 auta. Tentokrát to vypadá na tři auta v termínu 15.7.- 31.7.
Náklady jsou pro 3 lidi cca 16 tis. (3/5 auta = 6.000 Kč, pokoj ve vilce kolem 10 tis.). Kapesné nám minulý rok vyšlo na 12 tis. (pro mne, přítelkyni a 3 letou dcerku).
Pokud by někoho taková idea zaujala, tak stačí napsat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
959
6.6.16 10:16

Maminka s dítětem na dovču

Ahoj maminky.je tu někdo kdo by s námi letěl z Prahy na dovcu? Mam 14 měsíční holčičku a plánujeme Turecko, Kypr nebo Maroko :-)
Taťka ma moc prace a sama letět nechci :-/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3491
6.6.16 10:27

Já bych klidně jela sama, ale mám dvě děti - 4 roky a 17 měsíců. A s oběma bych si k moři sama teda netroufla :oops: S jedním klidně…
Ale já mám teda vyhlídnuté jiné destinace… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
959
6.6.16 10:32
@Salvaje píše:
Já bych klidně jela sama, ale mám dvě děti - 4 roky a 17 měsíců. A s oběma bych si k moři sama teda netroufla :oops: S jedním klidně…
Ale já mám teda vyhlídnuté jiné destinace… ;)

Tak nechcete jet s námi? Klidne i jinam :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
959
6.6.16 10:34
@Nicol-8 píše:
Tak nechcete jet s námi? Klidne i jinam :-)
@Salvaje píše:
Já bych klidně jela sama, ale mám dvě děti - 4 roky a 17 měsíců. A s oběma bych si k moři sama teda netroufla :oops: S jedním klidně…
Ale já mám teda vyhlídnuté jiné destinace… ;)

My jedeme v září právě na Bali, tak ted bych neco jen tak :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin