Hledám novou doktorku Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra131
Kecalka 271 příspěvků 08.07.19 16:32
Hledám novou doktorku Ostrava

Ahoj holky, jdu s prosbou o radu.
Potřebuju novou gynekoložku. Loni jsme přišli o mimčo a moje gyndařka se zachovala hrozně. Nebudu to tady popisovat… chceme se snažit o další miminko a k té už jít nechci.
Prosím prosím, doporučíte mi nějakou v okolí Ostravy, Bílovce, Nového Jičína, od Ostravy na druhou stranu už ne, to bych už měla daleko.
Hlavně ať je příjemná a empatická.
Děkuji za každé doporučení

Reakce:
veselamuchomurka
Stálice 70 příspěvků 08.07.19 17:35

Hedvika Geržová, http://www.cytogyn.cz/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 08:23

Ida Bauková na poliklinice v Bílovci. Je moc milá, ale netuším, jestli berou nové pacientky - kdyžtak najdi web polikliniky a zavolej jim. Jinak s dr. Geržovou mám osobně velmi nepříjemnou zkušenost - neustále mi vyčítala váhu ( tehdy 59 kg na 160 cm), že jsem tlustá a byla jeden z faktorů, proč jsem později trpěla anorexií. Strašně jsem se k ní bála chodit, co mi zase řekne.

veselamuchomurka
Stálice 70 příspěvků 09.07.19 08:33
@Anonymní píše:
Ida Bauková na poliklinice v Bílovci. Je moc milá, ale netuším, jestli berou nové pacientky - kdyžtak najdi web polikliniky a zavolej jim. Jinak s dr. Geržovou mám osobně velmi nepříjemnou zkušenost - neustále mi vyčítala váhu ( tehdy 59 kg na 160 cm), že jsem tlustá a byla jeden z faktorů, proč jsem později trpěla anorexií. Strašně jsem se k ní bála chodit, co mi zase řekne.

Tak to mě mrzí, na mě byla vždycky hodná, pravda jsem spíš štíhlejší…

Váš příspěvek
Reklama