Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ida Bauková na poliklinice v Bílovci. Je moc milá, ale netuším, jestli berou nové pacientky - kdyžtak najdi web polikliniky a zavolej jim. Jinak s dr. Geržovou mám osobně velmi nepříjemnou zkušenost - neustále mi vyčítala váhu ( tehdy 59 kg na 160 cm), že jsem tlustá a byla jeden z faktorů, proč jsem později trpěla anorexií. Strašně jsem se k ní bála chodit, co mi zase řekne.
@Anonymní píše:
Ida Bauková na poliklinice v Bílovci. Je moc milá, ale netuším, jestli berou nové pacientky - kdyžtak najdi web polikliniky a zavolej jim. Jinak s dr. Geržovou mám osobně velmi nepříjemnou zkušenost - neustále mi vyčítala váhu ( tehdy 59 kg na 160 cm), že jsem tlustá a byla jeden z faktorů, proč jsem později trpěla anorexií. Strašně jsem se k ní bála chodit, co mi zase řekne.
Tak to mě mrzí, na mě byla vždycky hodná, pravda jsem spíš štíhlejší…