Hledáme maminky se stejným příběhem/nedonošená miminka

880
9.7.19 17:06

Na fb je skupina Nedoklubko. doporocuji. najdes spoustu pribehu s dobrym koncem i maminek co si s tebou napisou. syn je narozen 33+2. mel 2620g, ale taky jsme si zazili sve…dlouha zloutenka, Vojtovka do 10 mesicu…mrkni na ten facebook. vase mala se narodila na moje narozeniny :srdce: drzim palce :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6993
9.7.19 19:25

Taky doporucuju nedoklubko. Maji i dve knizky a vubec spoustu info.
I kdyz chvilema mne ty pribehy prisly smutne (přestože maji stastny konec)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
113
24.1.20 13:07

@Anonymste ahojda, jak valcite? Teď jsem v porodnici se synem (31+2tt). Už jedeme 5ty týden a začínám být dost vyčerpaná. Ale malinký je bojovník a spokojené miminko. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
1.12.20 21:28

Ahoj mé tetě se narodila dvojčátka ve 25. tt s váhou kolem 500g. Jedno bohužel nepřežilo :,( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
100
6.12.20 20:40

Ahoj, já se omlouvám dlouho jsem zde nebyla, moje dcera(narozena 24tt,610g/28cm) už má skoro 18 měsíců, 10,5kg a je naprosto zdravá :) tak posílám sílu všem co to prožívají 🙏🏻

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek