Hledáme maminky se stejným příběhem/nedonošená miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymste
Stálice 93 příspěvků 09.07.19 16:29
Hledáme maminky se stejným příběhem/nedonosene miminka

Ahoj :mavam: 16.6. musela předčasně na svět moje dcerka, bylo to 24+0tt měla 610g, dnes je ji 23 dní, má 830g, antibiotika na infekci která už ale skoro není, kortikoidy na zlepšení plic a momentálně zkoušíme jestli vydrží přejít z ventilace na cpap zatím drží 2 dny.. Je neskutečně silná, a já věřím že všechno zvládne.. I když mám občas dny kdy brecim do polstare, kdy mám strach že se něco stane, první dny byly nejhorší, ale ona každý den ukazuje že se ji na světě líbí a že je to bojovnice… Je tu maminka která to prožívá nebo prošla tím stejným? Ráda popovídám, dodám sama sobě sílu skrz vás, a třeba ji zkusím vrátit nazpět.. Je to šílený, neplánovaně jsem otěhotněla a nakonec jsem si těhotenství ani nestihla užít a malá je tu s námi.. Miluju ji kazdej den víc, maličkosti jako když otevřela poprvé oči, zivla si, chytla mě za prst mě udržují v naději že za pár let já tohle těžké období budeme jen vzpomínat s úsměvem..

Reakce:
Teresa.p
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 09.07.19 17:06

Na fb je skupina Nedoklubko. doporocuji. najdes spoustu pribehu s dobrym koncem i maminek co si s tebou napisou. syn je narozen 33+2. mel 2620g, ale taky jsme si zazili sve…dlouha zloutenka, Vojtovka do 10 mesicu…mrkni na ten facebook. vase mala se narodila na moje narozeniny :srdce: drzim palce :hug:

Ornwen
Kelišová 5337 příspěvků 09.07.19 19:25

Taky doporucuju nedoklubko. Maji i dve knizky a vubec spoustu info.
I kdyz chvilema mne ty pribehy prisly smutne (přestože maji stastny konec)

Váš příspěvek
Reklama