Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Na fb je skupina Nedoklubko. doporocuji. najdes spoustu pribehu s dobrym koncem i maminek co si s tebou napisou. syn je narozen 33+2. mel 2620g, ale taky jsme si zazili sve…dlouha zloutenka, Vojtovka do 10 mesicu…mrkni na ten facebook. vase mala se narodila na moje narozeniny
drzim palce ![]()
Taky doporucuju nedoklubko. Maji i dve knizky a vubec spoustu info.
I kdyz chvilema mne ty pribehy prisly smutne (přestože maji stastny konec)
@Anonymste ahojda, jak valcite? Teď jsem v porodnici se synem (31+2tt). Už jedeme 5ty týden a začínám být dost vyčerpaná. Ale malinký je bojovník a spokojené miminko. ![]()
Ahoj mé tetě se narodila dvojčátka ve 25. tt s váhou kolem 500g. Jedno bohužel nepřežilo
![]()
Ahoj, já se omlouvám dlouho jsem zde nebyla, moje dcera(narozena 24tt,610g/28cm) už má skoro 18 měsíců, 10,5kg a je naprosto zdravá
tak posílám sílu všem co to prožívají 🙏🏻