Hloupá situace v práci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 22:20

Hloupá situace v práci

Ahoj holky, stala se mi strašně trapná (alespoň pro mě situace v práci). Byla jsem minulý týden tak trochu pozvaná k šéfové “na kobereček” ohledně jedné blbosti, která se nám povedla s kolegyní. V části měla asi šéfová pravdu, nicméně nebyla to žádná tragédie, spíš takové nedorozumění. A já se teď snažím udržovat s šéfovou dobré vztahy, protože mám ve hře určitý kariérní postup, sice nic extra velkého, ale zájem mám. No tak jsem jí vyslechla, moc jsem jí sice nepochopila, ale ok, odsouhlasila jsem to a rozešly jsme se v dobrém. No a za pár dnů jsem se viděla s tou kolegyní, jak jsme udělaly ten “průšvih”. Ona se ptala co šéfová (od té doby se s ní neviděla), jestli bylo vše ok a tak a já jsem jí řekla, že nebylo, že se šéfové nelíbilo to a to, ale všechno jsem to řekla vcelku v dobrém, žádné pomlouvání atd, protože vím, že kolegyně je tak trochu slepičí prd*lka. No jenže té kolegyně se to nějak strašně dotklo, byla na šéfovou strašně naštvaná, že si to s ní vyřídí. No a něco jí i řekla, nevím co, ale určitě nic pěkného to nebylo. Já jí to samozřejmě rozmlouvala, ale prostě nic s ní nehlo. Takže teď šéfová ví, ještě pěkně přibarveně, že jsem slepičila, bůhví, co si myslí, že jsem té kolegyni napovídala, přitom to není pravda, protože nic zlého ani nepravdivého jsem neřekla. Jenže šéfová je prostě šéfová a samozřejmě je na tyhle věci trochu přecitlivělá. V nějakém záchvatu trapnosti a nevěda, jak z toho ven, jsem šéfové napsala dost dlouhou zprávu, ve které se snažím vysvětlit, proč jsem to kolegyni řekla dřív než ona a 1) nepomlouvám vůbec tu kolegyni, 2) Nelžu, že jsem nic neříkala, protože to jsem říkala, ale zdůrazňuji, že v tom nebylo nic osobního a nerozmazávala jsem ty věci nějak moc, 3) že si jí, jako šéfové vážím a byla bych nerada, kdyby to nějak narušilo naše dobré vztahy. No ale cítím se i tak hrozně, zpráva zatím samozřejmě bez odpovědi, připadám si jako hloupá drbna, která si nic neumí nechat pro sebe. Jsem naštvaná na sebe i na tu kolegyni, že to takhle rozmazala, zvlášť když ví, že mi jde o povýšení a bojím se, že mi teď šéfová začne házet klacky pod nohy. Navíc jsme malý kolektiv, tak šéfovou poměrně často potkávám a už se těším na ty její pohledy a připomínky… :oops: :(
Achjoo, nevím, jestli čekám nějaké rady, spíš jsem se prostě chtěla svěřit. Možná je to banalita, ale je mi fakt trapně…
Prosím anonym, nebo smazat, dost detailní popis situace na to, aby mě někdo poznal

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
757
2.11.21 22:29

Já myslím, že šéfová ma jiné starosti a za pár dní o tom už nebude vědět. Ty si vezmi ponaučení a příště drž striktně jazyk za zuby. Já si takhle už párkrát taky naběhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
2.11.21 22:32

Já si taky myslím, že tohle se prostě zapomene. Vyšumí to a pokud jsi jinak pečlivá a svedomita pracovnice, tak by to její celkový pohled na tebe zmenit snad nemělo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 22:34

@masima děkuju, no já fakt doufám, ale upřímně, bohužel, šéfová se chytá tak nějak všeho, je na to citlivá a drží jí to pak dlouho. Kolegyni je to jedno, ta nic neřeší, je splachovací a jestli se na ní někdo bude blbě tvářit nebo ztratí něčí důvěru jí moc nezajímá, já jsem na to přecitlivělá a nejradši bych se někam zahrabala :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 22:38

@Karolína13210
Snažím se, dělám co můžu a určitě nejsem nějak nejhorší… Jenže právě jsem se spíš snažila nějakého pomlouvání a slepičení vždycky vyvarovat a když už, tak být alespoň spravedlivá a vidět věci objektivně - to když se mě kdokoliv ptal třeba na názor na někoho jiného… No, ještě ta nová funkce se právě dost týká práce s kolektivem, tak mám prostě obavu, že někomu jako já to nesvěří, měla bych ten tým nějak spojovat a ne rozbíjet a teď to vypadá hrozně :?

• Citovat
  • Nahlásit
757
2.11.21 22:52

Já myslím, že se v tom moc pitváš. Prostě na to zapomeň, už se k tomu nijak nevracej, jeď dál jak nejlépe umíš a jakéhokoli slepičení se do budoucna vyvaruj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
2.11.21 22:57

.. a přesně proto jsem nerada řídila ženské kolektivy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
2.11.21 23:05

@Svetluska55 Že jo, chlapský kolektiv je lepší. Prostě na férovku.

Ty mě se. eš No ty mě taky!
//facek jak potlesku v Národním divadle a jede se dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4973
3.11.21 01:20
@Anonymní píše:
@Karolína13210
Snažím se, dělám co můžu a určitě nejsem nějak nejhorší… Jenže právě jsem se spíš snažila nějakého pomlouvání a slepičení vždycky vyvarovat a když už, tak být alespoň spravedlivá a vidět věci objektivně - to když se mě kdokoliv ptal třeba na názor na někoho jiného… No, ještě ta nová funkce se právě dost týká práce s kolektivem, tak mám prostě obavu, že někomu jako já to nesvěří, měla bych ten tým nějak spojovat a ne rozbíjet a teď to vypadá hrozně :?

S tvojí řešící povahou se z toho povýšení zblázníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat