Nevolnosti po vypité kávě v 28tt

Anonymní
4.5.21 20:06

Hodně zle po vypité kávě v 28tt

Zdravím všechny, stalo se Vám to někomu? Jsem v 28 tt, kávu si dám sem tam, max. 2-3 do týdne. Dnes jsem si dala (z domácího kávovaru na zrnkovou kávu) a je mi po ní najednou strašně zle. Do té doby nic a teď cítím jak mi extrémně nesedla, bolí mě žaludek a je mi na zvracení… mohla být nějaká zkažená? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2389
4.5.21 20:13

Nemyslim, ze by byla zkazena, proste ti vadi v tehotenstvi. Mela jsem to stejne, cca od pulky tehotenstvi jsem nemohla pit kafe, zvracela jsem po nem. Kava je tezka na zaludek, je kysela takze prekyseluje zaludek. Cola mi nevadila takze kdyz me popadla chut na kofein, dala jsem si pekne chlazenou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 20:15

@Katcha
Děkuji za reakci, snad se mi do zítra udělá líp. Tohle se mi ještě nestalo, aby mi takhle hodně nesedla…úplně cítím, jak mi “leží v žaludku” :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
610
4.5.21 20:16

Zkaženou kávu bys poznala už po čichu. Prostě jsi v jiném stavu a nesedla ti. Navíc to nemusí být třeba ani tou kávou. Někomu končí těhu nevolnosti 2. trimestrem, někomu zrovna začnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
4.5.21 20:17

Jsem sice teprve ve 12tt, ale v poslední dobe me po kafe tak špatně, zvlášť ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 20:19

@Dinomama
Nevolnosti jsem měla celý 1 trimestr, který jsem doslova problila. Nyní už mám naštěstí úplný klid už pár měsíců, dnes mi bylo úplně dobře až do vypití té kávy, cítím jak je mi zle vyloženě po ní…

• Citovat
  • Nahlásit
1417
4.5.21 20:20

Tak ti prostě jenom nesedla, nic dramatického se fakt neděje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
4.5.21 20:24

Já to mám taky, né pokaždé, ale jednou do týdne mi z ní je taky blbě.. přesto ji pořád piju. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 20:27

@Dara90
Taky jsem nepoučitelná, mně se občas stalo, že mi bylo trochu těžko, ale teď mi teda nesedla hodně :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
64315
4.5.21 20:50

Zkažena ne.. To snad ani nejde, pokud si ji meleš a skladujes jak máš.. Spíš to to nesedlo. Já zrnkovou třeba nemůžu, je mi po ní taky zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
4.5.21 20:52
@Anonymní píše:
@Katcha
Děkuji za reakci, snad se mi do zítra udělá líp. Tohle se mi ještě nestalo, aby mi takhle hodně nesedla…úplně cítím, jak mi “leží v žaludku” :pocitac:

Zkus nejak zneutralizovat - soda, Anacid, Malox… Do zitra to bude urcite OK ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat