Hojení po porodu jizvy

Anonymní
22.5.20 23:41

Hojení po porodu jizvy

Setkal se někdo s bouličkou v pochvě po porodu? Přítel mi tam něco nahmatal a kontrola mě teprve čeká, docela se bojím a je mi blbé říct doktorce přítel mi tam něco nahmatal, tak snad si toho Mudr všimne :lol: Byla jsem šitá, tak doufám, že to bude z toho nějak ještě oteklé, ale po dvou měsících? A bolel vás sex, že se tam přítel nemohl ani dostat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14582
23.5.20 00:20

Lékařka si toho všimnout nemusí, takže určitě hlásit. A neboj, oni jsou zvyklý, je nepřikvapí, že přítel strká prsty do vagíny… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6829
23.5.20 06:07

Doktorovi je asi jasné, že. kdyz si po porodu, tak to tam partner občas něco strká. Můžeš mít poklesl pánevní dno. Vše ti řekne lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 11:37

@karkarka to by mě ale bolelo i normálně nejen když se na to šáhne ne?

• Nahlásit
  • Citovat
111
23.5.20 11:40

Podle mě se to ještě zlepší… taky jsem si tam po porodu “něco” nahmatala a teď už je vše v pohodě :) a jinak ohledně bolesti při sexu.. mám 7 měsíců od porodu a stále se někdy citím jako bych byla znovu panna :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 11:47

Setkala. Zkusmo jsem ji stlačila, boulička praskla, vyteklo trochu krve a bylo po bouličce. Už se neobjevila. Nebolelo mě nic. Nebyla jsem po porodu šitá. Objevilo se to asi měsíc po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.5.20 13:19
@Anonymní píše:
Setkala. Zkusmo jsem ji stlačila, boulička praskla, vyteklo trochu krve a bylo po bouličce. Už se neobjevila. Nebolelo mě nic. Nebyla jsem po porodu šitá. Objevilo se to asi měsíc po porodu.

Já právě nic jen tak mačkat nechci

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama