Holítko na první holení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 19:42
Holitko na první holení

Poradite vhodné holítko pro 13 ti letou dceru? Myslíte, že už má věk na To, aby se hodila? Myslí že přes ochlupení v podpaží se už dost potí. Jak to mají vaše dcery? Děkuji

Reakce:
boltova
Kecalka 121 příspěvků 15.11.18 19:45

Ja si ve 13ti trhala chlupy na kolenou lepici paskou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Radeji tedy holitko. A doporucuji venus strojek s gelem. Tam porezani nehrozi.

nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 15.11.18 19:46

dceři je dvanáct a koupila jsem jí Gilette Venus - stejné jako mám já, jen jinou barvu, abychom si to nepletly :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 15.11.18 19:47

Ty venus jsou dobré. Radši nějaký kvalitnější, takové ty obyč jednorázové způsobí akorát podráždění kůže a pořezání.

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 19:50

@Kriss Tina a jaké jsou kvalitnější?

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 19:51

@nozu a už se holí všude?

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 19:52

@boltova :D a holí se už všude?

Kriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 15.11.18 19:53

@Bavi píšu třeba ten Venus, ty s těma gelovýma páskama jsou fajn, s tim se mi ještě nepovedlo pořezat a to je co říct :lol: celkově takové ty co jsou za pár stovek a mají vyměnitelné břity jsou lepší.

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 19:57

Koukala jsem a ony ani nestojí moc, nejvíc jsem našla za 250. A když jsou tam ty pásky tak je třeba pěna nebo ne?

nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 15.11.18 20:16

@Bavi ty si nohy neholis??? :)) ze mas takove zvlastni dotazy. ;)
jinak gel na holeni je treba pouzivat i pri britech s pasky. dcera si holi pouze nohy

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 20:21

@nozu holim, ale já teda používám obyčejné jednorázové holitka ;) U těch s páskem jsem četla že gel není třeba tak prostě nevím. A otázky typu jestli se už vaše dcery ve 13 holí nemají nic společného s tím jestli se holim já ne? ;)

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 15.11.18 20:31

Tak já mám dceru malou zatím, já se začala holit na tajnáka někdy kolem 15ti a to fakt extra tajně, protože to by bylo doma tóčo.
Jinak používám Venus většinou. A já teda po gelu na holení mám vyrýážku, takže jsem objevila olej na holení v Rossmannu. Nebo udělám pěnu ze sprcháče, to mi kupodivu taky nevadí :nevim:

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 15.11.18 20:36

Děkuji, koupím venus :)

nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 15.11.18 21:29

@Bavi ne, mě trošku zarazily ty dotazy na typ holítka, jestli se používá gel atd. To, zda se dcera holí, mě nezarazilo. Já jsem právě i v létě zvažovala, jestli dceři žiletku už pořídit nebo ne, když přišla s tím, že si chce holit nohy. Takže nejdřív vyzkoušela moji se svým samostatným nástavcem a teprve potom jsem jí koupila její vlastní holítko. A tím, že já sama používám Gillette Venus, tak nebylo co řešit. Promiň, píšu dnes nějak nesrozumitelně.

boltova
Kecalka 121 příspěvků 15.11.18 21:34
@Bavi píše:
@boltova :D a holí se už všude?

No moje dite se holit vsude nebude jeste spoustu let :mrgreen:
A na holitko s gelem neni treba dalsiho gelu, jen ho dobre namocit. Proto tam ten gel preci je…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >