Jak poznat, jestli jsou víčka povislá nebo jen opuchlá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
7.straka
Kecalka 155 příspěvků 13.11.18 11:22
Povislá nebo opuchlá víčka

Ahoj ženy, určitě tu je mezi námi kosmetička/vi­zážistka, co poradí. Dá se nějak odlišit, jestli jsou víčka „jen“ dlouhodobě opuchlá z nedostatku spánku (noční kojení, hodně a hodně dlouho) nebo začínají „padat“? Mám lehce přes třicet a řekla bych tak od začátku roku mi horní víčka hodně změnila tvar, v podstatě se mi udělala taková ta řasa/rýha. Dokonce se mi občas obtiskne linka, což už je fakt vopruz. Ptám se kvůli cílené péči. Díky

Reakce:
7.straka
Kecalka 155 příspěvků 13.11.18 19:58

Nikdo nic ani teď večer?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 13.11.18 20:10

Mám to samé a bohužel to je převis. Co s tím nevim.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 13.11.18 20:12
@7.straka píše:
Ahoj ženy, určitě tu je mezi námi kosmetička/vi­zážistka, co poradí. Dá se nějak odlišit, jestli jsou víčka „jen“ dlouhodobě opuchlá z nedostatku spánku (noční kojení, hodně a hodně dlouho) nebo začínají „padat“? Mám lehce přes třicet a řekla bych tak od začátku roku mi horní víčka hodně změnila tvar, v podstatě se mi udělala taková ta řasa/rýha. Dokonce se mi občas obtiskne linka, což už je fakt vopruz. Ptám se kvůli cílené péči. Díky

převis, ptóza. Plastická operace víček, odlehčí, zkrásní.

7.straka
Kecalka 155 příspěvků 14.11.18 07:59

@Burj Chalifa
Díky za odpověď. Ale když o tom přemýšlím, tak pokud to nebude vadit koukání nebo tak něco, tak operace spíš ne. Loni mě řezali dvakrát a doufám, že mám vystaráno na x let.
Jak říká můj chlap, vdaný už se tak moc snažit nemusí :lol:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 14.11.18 17:20
@7.straka píše:
@Burj Chalifa
Díky za odpověď. Ale když o tom přemýšlím, tak pokud to nebude vadit koukání nebo tak něco, tak operace spíš ne. Loni mě řezali dvakrát a doufám, že mám vystaráno na x let.
Jak říká můj chlap, vdaný už se tak moc snažit nemusí :lol:

neblbni, je to naprosto běžná, v podstatě banální věc.Dělá se to i v lokálním umrtvení.Výrok Tvého chlapa je na :pocitac: Ženské by se měly zkrášlovat kvůli sobě, kvůli svému dobrému pocitu.

7.straka
Kecalka 155 příspěvků 15.11.18 17:58
@Burj Chalifa píše:
neblbni, je to naprosto běžná, v podstatě banální věc.Dělá se to i v lokálním umrtvení.Výrok Tvého chlapa je na :pocitac: Ženské by se měly zkrášlovat kvůli sobě, kvůli svému dobrému pocitu.

Ono je to vlastně celkem osvobozující prohlášení…jemu jediný na čem záleží, tak abych nenakynula (což je při pohledu na jeho rodiče a ségru pochopitelný :mrgreen: ) takže já se doopravdy šlechtim kvůli svému pocitu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >