Holíte se každý den?

Anonymní
16.1.21 11:00

Holky holite se každý den?

Ahoj holky, holite se každý den? Já musím :? Jsem všude chlupatá, musím se holit všude od nohou po ruce, záda a břicho, ještě na obličeji bradu a krk :,( Je to hrozný mučení holit se každý den, zabere to tolik času 8o Na vyšetření jsem byla ale nic nepomohlo :roll: Jestli máte stejný některé, zabere vam to taky tolik času vše holit? Snad nejsem sama :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
188
16.1.21 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, holite se každý den? Já musím :? Jsem všude chlupatá, musím se holit všude od nohou po ruce, záda a břicho, ještě na obličeji bradu a krk :,( Je to hrozný mučení holit se každý den, zabere to tolik času 8o Na vyšetření jsem byla ale nic nepomohlo :roll: Jestli máte stejný některé, zabere vam to taky tolik času vše holit? Snad nejsem sama :mavam:

Zašla bych na endo kontrolu. Tohle může souviset s PCOS. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 11:07

Vůbec si neumím představit holit se i na rukou a břiše, to musí být pak hrozně nepříjemné, když to začíná škrábat. :? A jak si holíš záda? 8o
Já si holím jen lýtka, stehna zezadu, podpaží a rozkrok a jinak nic. Teď v zimě max 2× týdně, víc není třeba.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 11:08

@Pet1211 včera jsem byla na gynekologii, a doktor mě odbil že nic nemám, více to neřešil

• Citovat
  • Nahlásit
8097
16.1.21 11:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, holite se každý den? Já musím :? Jsem všude chlupatá, musím se holit všude od nohou po ruce, záda a břicho, ještě na obličeji bradu a krk :,( Je to hrozný mučení holit se každý den, zabere to tolik času 8o Na vyšetření jsem byla ale nic nepomohlo :roll: Jestli máte stejný některé, zabere vam to taky tolik času vše holit? Snad nejsem sama :mavam:

8o jsi nadměrně ochlupená, nebo ti leze na mozek reklama? A ne, nemám to stejně. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 11:12

@drewlet Bohužel nadměrně a žádná reklama mi neleze na mozek, jsem z toho zoufalá

• Citovat
  • Nahlásit
150
16.1.21 11:28

Čím více a častěji se člověk holí, tím více a rychleji mu to potom roste (tím neříkám, že se hodím jednou za rok, to rozhodně ne, každý týden mě ta žiletka na nohy, podpaží a rozkrok nemine :mrgreen: ). Ale může se jednat i o různá onemocnění, řešila bych to s obvoďákem a na endokrinologii.

Příspěvek upraven 16.01.21 v 11:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
16.1.21 11:33

A na té endokrinologii už jsi byla??? ;) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15611

Ne, neholim se denně a už vůbec be ruce, záda břicho. Jen nohy, podpaží a bobra. V létě více než v zimě. A ani nemám potřebu mit vše pořád dohola, takže tak cca 1× týdně, jak které partie no.

A ty si zajdi na endo. Základní profil ti udělá i obvodak a od toho se odpichnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123

To není jen problém vzhledu, Objednej se na endokrinologii, tohle není v pořádku. A nenech se odbýt. Jinak chloupky neholím, na rukou a nohou škubu epilatorem, ale ze začátku to není nic příjemného. Držím palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 11:38

@Zwetta ano byla jsem, zjistili že mám více mužských hormonů a nasadili mi léky, jsem je přestala užívat nedělalo mi to dobře

• Citovat
  • Nahlásit
1657
16.1.21 11:41
@Anonymní píše:
@Zwetta ano byla jsem, zjistili že mám více mužských hormonů a nasadili mi léky, jsem je přestala užívat nedělalo mi to dobře

no a byla jsi tam alespoň znovu na konzultaci s tím, že léky ti nesedí a mohly se zkusit popř. jiné nebo už jsi to dál tedy neřešila? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
16.1.21 11:42

Troll. Opět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 11:45

@Zwetta No bohužel už jsem to neřešila, budu to muset znova řešit a když tak jiné léky napsat

• Citovat
  • Nahlásit
7891
16.1.21 11:45
@Anonymní píše:
@Zwetta ano byla jsem, zjistili že mám více mužských hormonů a nasadili mi léky, jsem je přestala užívat nedělalo mi to dobře

Jak nedělalo mi to dobře?
Potěšila jsi to s Dr? Možná by nasadil nebo jiného.
Holiday žiletkou? Asi by to chtělo jinou metodu, IPL, vosk, depilaci nebo cukrovou pastu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat