InaEssentials - Organická Levandulová voda

14.1.21 14:50

InaEssentials - Organická Levandulová voda

Ahojky,
nemáte náhodou některá z Vás zkušenost s touto InaEssentials - Organickou Levandulovou vodou - proti akné a mastné pokožce?
Na Facebooku to na mě skáče ze všech stran. Prý je to učiněný zázrak na akné.
Tak nevím…pod příspěvky jsou spousty pozitivních komentářů, jak tahle zázračná vodička skvěle funguje a akné se po ní hojí téměř před očima…haha no trochu nadsázka :-)
Jestli s vodou máte vaše konkrétní zkušenosti, tak sem s nimi. Díky! :-*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1583
14.1.21 15:34

Zkušenost ještě ne, ale taky jsem podlehla a objednala. Za týden ty mohu napsat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
14.1.21 17:46

Mám doma levanduli, růži a heřmánek. Všechny nádherně voní a řekla bych, že pleť lepší je, poměrně dost. Ale ve zhruba stejnou dobu jsem přestala používat makeup a na noc se mažu kosmetikou La Roche Posay (mám sklon k atopickému ekzému v obličeji). Takže těžko říct, co z toho má na zlepšení největší podíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 18:02
@smajlik345 píše:
Zkušenost ještě ne, ale taky jsem podlehla a objednala. Za týden ty mohu napsat :-)

To bych ti byla vděčná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 18:03
@Witchie píše:
Mám doma levanduli, růži a heřmánek. Všechny nádherně voní a řekla bych, že pleť lepší je, poměrně dost. Ale ve zhruba stejnou dobu jsem přestala používat makeup a na noc se mažu kosmetikou La Roche Posay (mám sklon k atopickému ekzému v obličeji). Takže těžko říct, co z toho má na zlepšení největší podíl…

Asi od všeho trochu. :) Díky za koment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
14.1.21 23:25

Používám cca půl roku a bez nadsázky se mi zlepšovala pleť před očima 😄. Používám levanduli, heřmánek a růžovou vodu. Já už mám i zásoby 😀, aby mi vody nedošly…pleť je i krásně hebounká.
Už nekupuji žádné pleťové vody a mléka, nepotřebuji ani hydratační krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
14.1.21 23:40

@Witchie @DDarja A po jak dlouhé době byli fakt viditelné výsledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
15.1.21 06:41
@smajlik345 píše:

Tak já začala růžovou vodou v době, kdy jsem měla pleť dost podrážděnou a zanícenou. Takže už druhý den jsem měla pleť o poznání klidnější a začervenání světlejší. Do týdne jsem byla úplně bez zánětlivých míst. Asi za 2 týdny jsem přidala levanduli (aby se netvořilo nové akne) a později heřmánek…už jen udržuji současný stav (výborný)…postupně se mi pleť natolik zlepšila, že akne vlastně už není to, co každý den řeším…ale zásadní věcí je, nesahat na to…nehnípat a dotýkat se obličeje co nejmíň

Ještě doplním, že fakt viditelné výsledky vzhledem k hroznému stavu mé pleti, byly po nějakých 3 týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
15.1.21 09:14

@DDarja Supr děkuji moc :-) Tak se ještě odnaučím nedotýkat se obličej a snad mi taky pomůže. Děkuji krásný den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
15.1.21 12:27
@smajlik345 píše:
Tak já začala růžovou vodou v době, kdy jsem měla pleť dost podrážděnou a zanícenou. Takže už druhý den jsem měla pleť o poznání klidnější a začervenání světlejší. Do týdne jsem byla úplně bez zánětlivých míst. Asi za 2 týdny jsem přidala levanduli (aby se netvořilo nové akne) a později heřmánek…už jen udržuji současný stav (výborný)…postupně se mi pleť natolik zlepšila, že akne vlastně už není to, co každý den řeším…ale zásadní věcí je, nesahat na to…nehnípat a dotýkat se obličeje co nejmíň
@smajlik345 píše:
@DDarja Supr děkuji moc :-) Tak se ještě odnaučím nedotýkat se obličej a snad mi taky pomůže. Děkuji krásný den :)

Není zač 🙂

Hezký den přeji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 12:32
@DDarja píše:
Tak já začala růžovou vodou v době, kdy jsem měla pleť dost podrážděnou a zanícenou. Takže už druhý den jsem měla pleť o poznání klidnější a začervenání světlejší. Do týdne jsem byla úplně bez zánětlivých míst. Asi za 2 týdny jsem přidala levanduli (aby se netvořilo nové akne) a později heřmánek…už jen udržuji současný stav (výborný)…postupně se mi pleť natolik zlepšila, že akne vlastně už není to, co každý den řeším…ale zásadní věcí je, nesahat na to…nehnípat a dotýkat se obličeje co nejmíňJeště doplním, že fakt viditelné výsledky vzhledem k hroznému stavu mé pleti, byly po nějakých 3 týdnech.

Super! Díky asi teda také vyzkouším. A mám ještě jednu otázku. :) Mělas i podkožní akné? Já ohuzel ano a vůbec se to nehojí. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
15.1.21 16:05
@Tereza Terez píše:
Super! Díky asi teda také vyzkouším. A mám ještě jednu otázku. :) Mělas i podkožní akné? Já ohuzel ano a vůbec se to nehojí. :,(

Měla jsem hluboké boláky, které se pořád dokola objevovaly pokaždé jinde…vždy 1-2…pak taková zapálená mokvavá místa, kde jich bylo víc ale ne hluboké…myslím ale, že jsem neměla podkožní akne vyloženě (ty hluboké boláky)…takže netuším jestli by to na podkožní pomohlo 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
16.1.21 11:52
@Tereza Terez píše:
To bych ti byla vděčná :)

Týden ještě neuběhl, ale upřímně. Pořád jsem jen četla jak je levandulová úžasná, výborná, ale skoro žádné hodnocení heřmánkové. Kterou jsem chtěla taky vyzkoušet z důvodu ekzému.
Upřímně musím říct, že jsem měla hnusný, krvavý ekzém (z důvodu nedodržení potr. diety) a nešlo se ho zbavit. No po 2 dnech heřmánkové vody, ekzém je sušší a ustupuje :D Takže doopravdy luxus.
Levandulovou používám na pleť, na hodnocení je ještě u mě asi brzo. Ale vůní miluji u obou a těším se na každé použití (používám ráno a večer) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.21 17:57
@smajlik345 píše:
Týden ještě neuběhl, ale upřímně. Pořád jsem jen četla jak je levandulová úžasná, výborná, ale skoro žádné hodnocení heřmánkové. Kterou jsem chtěla taky vyzkoušet z důvodu ekzému.
Upřímně musím říct, že jsem měla hnusný, krvavý ekzém (z důvodu nedodržení potr. diety) a nešlo se ho zbavit. No po 2 dnech heřmánkové vody, ekzém je sušší a ustupuje :D Takže doopravdy luxus.
Levandulovou používám na pleť, na hodnocení je ještě u mě asi brzo. Ale vůní miluji u obou a těším se na každé použití (používám ráno a večer) :palec:

Díky moc za zprávu. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat