Holky kde kupujete kukuřici na popcorn? A jak řešíte dochucení?

def
13.8.22 16:03

Holky kde kupujete kukuřici na popcorn? A jak řešíte dochucení?

Sháním klasická semínka, která se dávají do popcornovače. Nevíte, kde koupit?

A když jsme u toho: Jaké používáte koření? :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18735
13.8.22 16:15

Koupila jsem na popkornovac tečka cezet. Jak na slaný tak na sladký a mají tam sypke prášky. Ty na sladký.. no moc mi to s tím cukrem nejde, ale ty slaby mají super a moc dobre. Mám rada chilli s limetkou nebo syrovy. Je super, ze v tom syrovem není ani stopa sýra :lol: a tak to muzu dat trochu i pro decka s abkm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
13.8.22 16:33

My teda kupujeme ty krabičky v Lidlu. Že to dáme do mikrovlnky. Nejde jsem zahlédla i ty balíčky, jak ty hledáš. Možná Albert to byl? My popkornovač nemáme.
Obejdi obchody. Vyzkoušej, které seženeš. A uvidíš.
Možná i ve zdravé výživě bych to hledala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18735
13.8.22 16:49

@Kelsey my taky nemáme popkornovac, ale na pánvi s poklici na troše oleje. Je mnohem lepší než ty pytliky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9836
13.8.22 16:53

V bezobalovém krámku. A ochucujeme jen solí a máslem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
13.8.22 16:58

Kupuju na popkornovac cz
Mají i příchutě na posypání…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
def
13.8.22 17:00

@laetti A jaké příchutě tam mají nejlepší? :)

  • Citovat
  • Upravit
Ou
24138
13.8.22 17:09

Kupuju kilovku v orientálních potrvinách, pukám v mikrovlnce.

U solení je klíčový trik vrazit sůl do mlýnku na koření a namlít ji na jemno, pak neodpadává.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
13.8.22 17:13

Dá se koupit i octová příchuť? Miluji octové brambůrky. To je památka na Anglii.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
13.8.22 17:18
@laetti píše:
Kupuju na popkornovac cz
Mají i příchutě na posypání…

Teď se dívám na tu stránku. Ten popcornovač je skvělý.
Nemáte ho někdo? Jak to funguje? To by byl asi dokonalý dárek pro moje děti pod stromek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
13.8.22 18:22

Country Life.
Na panev, maslo a sul.
Chce to hodne nahrat a pak az nasypat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
13.8.22 18:24

Kupovala jsem v Rossmannu, občas county life

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
13.8.22 19:18

Kupuju v Kauflandu. Žádné koření nedávám, jen sůl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
13.8.22 19:36

@def bereme pizzu, jarní cibulku a nějakou sýrovou.. ale koukám, že tam mají nějaké i nové, tak to zkusíme až dojdou stávající..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
485
13.8.22 23:12
@Kelsey píše:
Teď se dívám na tu stránku. Ten popcornovač je skvělý.
Nemáte ho někdo? Jak to funguje? To by byl asi dokonalý dárek pro moje děti pod stromek.

Funguje to jako fén. Horký vzduch fouká do zrníček kukuřice a ty puknou. Popřípadě je zahříváno teflonové dno.
Je spousty videi a testů.
 https://youtu.be/uGS_zkclo3w

https://ostatni-kuchynske-spotrebice.heureka.cz/f:10680:391246/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová