Reklama

Holky švadleny,potřebuju radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 24.06.10 11:08
Holky švadleny,potřebuju radu

Holky potřebuju poradit se střihem na tyhle dvě pirátky,ale neumím si s tím poradit.Jak ho překreslit a zároveň upravit na obvod hlavičky 44.Šití mě problém nedělá,ale ty střihy… :roll:
Toto je první http://www.mimibazar.cz/navod.php?… a druhá http://www.mimibazar.cz/navod.php?…
Moc děkuji za nápady a rady :kytka:

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 24.06.10 12:01

My máme doma ten druhý typ (kupovaný) a mám ji dobrou já i Majda, jí to jen víc stáhnu vzadu, když vážu uzel… Takže bych nedřív ušila tu druhou pirátku klidně podle těch rozměrů, co tam má paní, velká nebude. A podle toho pak případně upravila střih k té první…?
Jinak já si pak ten střih vystřihnu z novin třeba a asi milionkrát to přiměřím k modelce a udělám pár úprav, ale… efektivita nic moc :lol:

Mima-M7
Kecalka 190 příspěvků 24.06.10 12:29

Střih po ose rozstřihni a přelož přes sebe 2 cm.
Záševky na jejích vnějších stranách rozšiř o 2 cm. Nezapomeň je u vrcholu cca 2 cm zkrátit, takže ve finále busou mít 14 cm.
Ale pokud by byl problém, taky bych to nehrotila a vzadu víc svázala.

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 24.06.10 12:38

Tak myslíte holky,že bych to mohla ušít podle toho střihu.Že by to s ní jakoby rostlo?

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 24.06.10 13:25

Určitě, šátky, pirátky, všecko co se zavazuje, tak je véélký rozptyl ve velikosti hlavinky :-D

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 24.06.10 14:07

Tak díky :mrgreen:

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 23.05.17 10:11

Ahoj holky, chci si objednat šaty z fleru. Našla jsem dva zdroje v podstatě těch samých. Jedny, cca o 200 dražší, jsou z 95% bavlny a 5% elastanu. Ty druhé jsou levnější a jsou ze 100% bavlny. Myslíte, že se vyplatí připlatit? Je bavlna s elastanem lepší? Mám si vybrat případně českou bavlnu? Jo a jakou gramáž má mít takový materiál, aby to nebyl aušus? Díky dámy. :kytka:

masinka9
Závislačka 4776 příspěvků 23.05.17 10:47

@Genovesa 100% balvna moc nepruží, naopak se třeba vytáhne a zdeformuje. Ten elastan to stáhne zpět a je pohodlnější na nošení i oblékání. Gramáž asi podle účelu a roční doby, ideálně kolem 200g/m. Každopádně cokoliv z fleru prát na 30 a šetrně. Taky šiju, ale ne prodej. A prodejce bych vybírala, aby měl co nejvíce prodaných kousků, fotky detailů ušití.

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 23.05.17 10:49

@masinka9 super, moc děkuju. Klidně si připlatím. Tohle jsem přesně potřebovala vědět. Prodejce má přes 1000 kladných hodnocení, snad to bude ok.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 23.05.17 13:36

@Genovesa Nenapsala bych to lépe, jak @masinka9
Obecně je metráž 100% bavlna levnější, jak směsi. Šiju holkám legíny a jedny mají ze 100% bavlny a večer jim visí kolena i zadek :mrgreen:

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 23.05.17 13:58

@Aries6 To je hroznyy! Holky díky, zachránily jste mě. Už tak mi visí kde co :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 23.05.17 14:00
@Genovesa píše:
@Aries6 To je hroznyy! Holky díky, zachránily jste mě. Už tak mi visí kde co :mrgreen:
:mrgreen: No jo, jsem taky poučená :D

masinka9
Závislačka 4776 příspěvků 23.05.17 15:55

@Aries6 no to já taky, mimochodem, zkuste trika z bambusové viskózy, pružné a krásné

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >