Homeopatie - kojenci

Anonymní
27.8.11 10:48

homeopatie - kojenci

Ahoj maminky,
zajímá mě, zda máte některá zkušenost s homeopatickou léčbou vašich miminek.
Mám skoro dvouměsíční miminko velice neklidné, plačtivé až hysterické a nespavé.

Ráda bych zkusila tuto léčbu. Zabralo to u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20554
27.8.11 11:06

Homeopatika používám na všechno a úspěšně, takže za sebe doporučuji. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
27.8.11 11:13
peggy.sl píše:
Homeopatika používám na všechno a úspěšně, takže za sebe doporučuji. :palec:

Peggy a můžu se zeptat? Koupili jsme malé chamomilu vulgaris 15 na zoubky dávám ji do pusinky dvě kuličky, jen když je plačtivá. Stačí ji to takhle? Někde jsem četla, že by se na ty kuličky nemělo sahat, ale jinak ji je mezi dásničky nedám. Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
27.8.11 11:18
Banny.J píše:
peggy.sl píše:
Peggy a můžu se zeptat? Koupili jsme malé chamomilu vulgaris 15 na zoubky dávám ji do pusinky dvě kuličky, jen když je plačtivá. Stačí ji to takhle? Někde jsem četla, že by se na ty kuličky nemělo sahat, ale jinak ji je mezi dásničky nedám. Děkuju :kytka:

Nemělo by se na ně sahat, takže pro malé prďoly je lepší v malém množství vody rozpustit a dát vypít. Já dávám na plastovou lžičku nebo do kojenecké lahve.
Ona je pravděpodobnost vdechnutí asi malá, ale jak říkám, já raději rozpouštím… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
27.8.11 11:22

Taky budu rozpouštět :palec: Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
27.8.11 11:23
Anonymní píše:
Ahoj maminky,
zajímá mě, zda máte některá zkušenost s homeopatickou léčbou vašich miminek.
Mám skoro dvouměsíční miminko velice neklidné, plačtivé až hysterické a nespavé.Ráda bych zkusila tuto léčbu. Zabralo to u vás?

U nás to zabralo úplně super. Malej měl trauma z porodu, pořád strašně plakal, nechtěl se kojit - kousal. Homeo zabralo a do 2 dnů byl úplně jiný dítě - spal, budil se jen na krmení. Takže podle mě to krásně funguje :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
27.8.11 11:27

Holky, homeo jsou skvělá věc, ale zase nezneužívat, ju? :wink: Jestli takhle malému mimču už dáváš, tak by jsi měla vědět, zda jsi určila správně příznaky a všechno :think: Jestli budeš chtít, tak ti dám odkaz na holčinu, co studuje homeo akademii a s ní to probereš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9403
27.8.11 11:27

a to na neklidné dítě se používá ta chamomila nebo něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
27.8.11 11:28
peggy.sl píše:
Banny.J píše:
peggy.sl píše:
Peggy a můžu se zeptat? Koupili jsme malé chamomilu vulgaris 15 na zoubky dávám ji do pusinky dvě kuličky, jen když je plačtivá. Stačí ji to takhle? Někde jsem četla, že by se na ty kuličky nemělo sahat, ale jinak ji je mezi dásničky nedám. Děkuju :kytka:
Nemělo by se na ně sahat, takže pro malé prďoly je lepší v malém množství vody rozpustit a dát vypít. Já dávám na plastovou lžičku nebo do kojenecké lahve.
Ona je pravděpodobnost vdechnutí asi malá, ale jak říkám, já raději rozpouštím… :mrgreen:

Stačí takhle a pro ně asi lepší forma :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
27.8.11 11:29
ínid píše:
a to na neklidné dítě se používá ta chamomila nebo něco jiného?

To je hodně individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
27.8.11 11:30

U nás jsou s homeopatií taky docela úspěchy. Na začátku jsem rozpouštěla, ale co zvládne sníst kuličku dávám kuličky, protože to rozpouštění dlouho trvá (kór u boironských kuliček), a u homeopatie hraje často roli čas. A dopředu to mít připravené také jde, ale někdy se to prostě nevyužije.

já dávám do toho kalíšku, co je na té tubě, Sofinka už na to krásně otvírá pusinku, tak je tam jen přesypu - asi jak je to sladké, nebo mám německý hom.,ty jsou malinký, sypu je je z toho zobáčku rovnou do pusinky. nebo ne lžičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.11 11:35

Kozisek, prosím o ten kontakt na tu známou…co studuje homeopatii. Jsem opravdu zoufalá :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.8.11 11:36

Marto a co vám zabralo????

• Nahlásit
  • Citovat
5394
27.8.11 11:37

Vlastně ani nevím, proč jsem tu anonymní…tak to jsem já zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
27.8.11 11:39
Anonymní píše:
Kozisek, prosím o ten kontakt na tu známou…co studuje homeopatii. Jsem opravdu zoufalá :-(

Pošli mi SZ :wink: jsem tady, takže ti na ní kontakt dám,nám moc pomohla :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama