Hořčík v 5. týdnu, jak často ho berete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šarlota99
Povídálka 14 příspěvků 27.05.19 13:56
Hořčík v 5 týdnu, jak často ho berete?

Při bolesti pod bříškem mi dal dr. Hořčík a nevím si rady jestli stim neublizim miminku..? :nevim: 3× za den není to moc pro miminko?

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 50706 příspěvků 27.05.19 14:06

@Šarlota99 neni. Ale bolesti takto nazacatlu jsem mela vzdy, deloha se roztahuje, vazy se natahuji. Pak to zmizelo kolem 7-8 tt

prejeta_zaba
Kecalka 178 příspěvků 13 inzerátů 27.05.19 14:12

Ježišmarjá, kdyby to ubližovalo miminku tak ti to asi nebude doktor psát, ne? :zed: Je to placebo a předepisuje se to úplně každýmu. Nebo myslíš, že je to nějaký radioaktivní a doktor se ti snaží dítě otrávit? Tak za ním nechoď s každým píchnutím, když mu stejně nevěříš a věrohodnější ti připadá diskuzní fórum matek. :roll: Btw. Ano, těhotenství bolí a je nepříjemný, nějakých bolestí ještě bude, musí se ti do těla najednou vejít tříkilový tvor, to nebude jen tak bez povšimnutí, ačkoliv se o tom všude sluníčkově píše. :nevim:

Katulinecka96
Stálice 92 příspěvků 27.05.19 14:18

Kdyz ti dr napsal 3× denne tak vi co psal. Ublizit miminku samozrejme nemuze. Me osobne moc horciku delalo nekoncici prujem, na to pozor, ma i takove ucinky, je to snad i tom pribalovem letaku :grin: bouzel…alespo pro me. A jinak horcik ma v tehu predepsan snad kazda. Ke konci si teprv uzijes bolesti ;)

jarmarkty
Kecalka 186 příspěvků 27.05.19 14:18

Určitě není kamarádka na migrénu brala hořčík dvakrát denně ale vím o holkách které braly dvě tabletky dvakrát denně a nebo měly přímo magnosolv a ten je silnější než volně prodejný hořčík nebála bych se toho

kve-tinka
Kelišová 5122 příspěvků 2 inzeráty 27.05.19 14:49

Ty uz mas napsany v 5 tt horcik? Tehotna jsi relativne 3 tydny. To zas nemuze nic tak bolet/tvrdnout atd. Klidne ho ber, nic tim nezkazis, ale taky neni vsemocny. Roztahovani delohy proste boli. Ja ho zacala brat kolem 17tt do cca 28tt. Ted uz nechavam delohu proste pracovat. Jsem 36+ a dnes mi bricho extra tvrdne.

hadraplanka
Kecalka 461 příspěvků 27.05.19 17:01

Jsem na začátku třetího trimestru a bolest dělohy jako při hodně slabé menstruaci mám pořád jednou za čas a tvrdnutí břicha po námaze také - hořčík, nehořčík. Každopádně já po něm taky s*rala jako Alík, takže na zácpu ideální. :D

pet p
Kecalka 252 příspěvků 28.05.19 13:38

Mně doktor na začátku těhotenství na mé dotazy ohledně pobolívání břicha řekl, že je to naprosto normální. Hořčík bych v tomto případě nebrala. Za mě zbytečná chemie do těla (přečti si složení, určitě v tom bude nějaké umělé sladidlo, barvivo a tak).

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 28.05.19 13:40

Tak pokud ti to napsala tak napsala.. já brala od 3 měsíce 3× denně 2 tablety takže 6 denně..ale mě tvrdlo nonstop břicho..takto na začátku je to normální roztahování dělohy atd

Váš příspěvek
Reklama