Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj holky, moje 3a1/2-letá holčina má ráda plyšové koníky, k letošním vánocům si usmyslela, že chce houpacího koně s dlouhou hřívou od zn. milly mally-princess.Je krásný a líbí se mi, že jde sundat i ten dřevěný houpací rám a použít jako klas. plyšáka. Ale nejsem si však jistá, jestli pro ni už nebude při výšce 99 cm malý? Máte některá s tímto koníkem zkušenosti? Díky ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!