Hra pro fanoušky filmů a seriálů - Líbil se vám film/seriál...

Anonymní
19.8.25 16:34

Hra pro fanoušky filmů a seriálů - Líbil se vám film/seriál...

Ahoj maminky, napadlo mě založit si jednu minihru pro filmové a seriálové fanoušky, jedna nebo jeden z vás napíše oblíbený film nebo seriál, zda se někomu líbil, a někdo, komu se ten daný film líbil, odpoví a zeptá se zase na svůj oblíbený film.

Tak začínám: Líbil se vám film Petr Pan?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9100
19.8.25 16:49

Ten z roku 2003 strašně :srdce: Líbila se Vám Neuvěřitelná cesta? Když jsme u těch tipů na hezké filmy pro děti :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.25 18:32

Ne, viděla jsem jen kousek - nemám ráda filmy se zvířátky, je to na mě moc emotivní, často se jim i tam děje něco nedobrého.

Líbil se ti seriál Svět pod hlavou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová