Kopie Hra pro všechny :-)

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
17565
24.7.13 22:03
@Tiger-lily píše:
@Etcetera78 přepadl nás žvahlav

pravda

  • načítám...
35438
24.7.13 22:03

@Prcek88 :D Neboj, taková hrůza to není, Možná je tam trochu jabko-meruňko-mirabelkové přesnídávky… jinak se leskne jako nový.

  • načítám...
38135
24.7.13 22:04
@Etcetera78 píše:
Sakra, já si vyluštím jednoho killer sudoka a vy mezitím nakecáte čtyři stránky 8o

musis lustit lehci, aby ti toho tolik neuteklo :lol:

  • načítám...
35438
24.7.13 22:05

@jane-e A když si na manžela položíš nohy, není to tak lepší? Jako předložka? Já si tak vždycky dávala nohy na psa.

  • načítám...
38135
24.7.13 22:06
@Tiger-lily píše:
@jane-e Chata pod rotopedem…

a tu kde najdu :?:

  • načítám...
38135
24.7.13 22:08
@Tiger-lily píše:
@jane-e A když si na manžela položíš nohy, není to tak lepší? Jako předložka? Já si tak vždycky dávala nohy na psa.

hmm, vyzkousela bych, ale muj pes je ted dany cely na mych nohach, tak ji nechci rusit :twisted:

  • načítám...
35438
24.7.13 22:08

@jane-e To bude asi na úpatí hory činek.

  • načítám...
35438
24.7.13 22:09

@jane-e jé to je krásné :srdce: můžou se s manžou střídat v roli tvé předložky

  • načítám...
38135
24.7.13 22:10
@Tiger-lily píše:
@jane-e To bude asi na úpatí hory činek.

tu neznam, posli gps souradnice

  • načítám...
38135
24.7.13 22:11

@Tiger-lily nebo ja muzu byt predlozka psa a prita predlozka me a psa :lol:

  • načítám...
35438
24.7.13 22:11

@jane-e jéžis takový podrobnosti :roll: tak si to vygůgli. Co já vím nějaký gps souřadnice, jsem stará škola, mám tu jen kolumbovu mapu

  • načítám...
35438
24.7.13 22:12

@jane-e :palec: Pravda. To je hierarchie ve smečce. :D

  • načítám...
12505
24.7.13 22:14

Jdu se nacpat vepřo, knedlo zelo a k tomu pivo
Pravda lež?

  • načítám...
38135
24.7.13 22:18

@Tiger-lily jo, u nas je to jasne dany :mrgreen: a aspon nemusim hledat tu chatu, pac na psa mit nohy jako Arnie fakt nepotrebuju :lol:

  • načítám...
690
24.7.13 22:18

Pojdtě si zahrát Stupido. Ale nevím, jestli to takhle půjde, musely bychom být třeba jen čtyři, aby nebyli zmatky. jedna vykopne slovo, např. Voda. Druhá má za úkol vymyslet slovo na DA, ale neřekne to přímo, bude si myslet např. Damašek, ale napíše to jinak, třeba Látka na ubrus. Ta třetí musí pochopit, že myslela Damašek, co končí na eš, což je blbý, tak řekne Anti, to znamená, že to slovo začíná na še. Tak bude mít na mysli např. šemík, ale řekne Horymírův kůn atd.. špatně se to takhle vysvětluje. Nevím, jestli by to šlo on-line. A kdo to slovo nepochopí, tak je S a kdo je už celé Stupido, tak prohrál.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová