Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Prcek88
Neboj, taková hrůza to není, Možná je tam trochu jabko-meruňko-mirabelkové přesnídávky… jinak se leskne jako nový.
@Etcetera78 píše:
Sakra, já si vyluštím jednoho killer sudoka a vy mezitím nakecáte čtyři stránky
musis lustit lehci, aby ti toho tolik neuteklo ![]()
@jane-e A když si na manžela položíš nohy, není to tak lepší? Jako předložka? Já si tak vždycky dávala nohy na psa.
@Tiger-lily píše:
@jane-e A když si na manžela položíš nohy, není to tak lepší? Jako předložka? Já si tak vždycky dávala nohy na psa.
hmm, vyzkousela bych, ale muj pes je ted dany cely na mych nohach, tak ji nechci rusit ![]()
@jane-e jé to je krásné
můžou se s manžou střídat v roli tvé předložky
@Tiger-lily píše:
@jane-e To bude asi na úpatí hory činek.
tu neznam, posli gps souradnice
@Tiger-lily nebo ja muzu byt predlozka psa a prita predlozka me a psa ![]()
@jane-e jéžis takový podrobnosti
tak si to vygůgli. Co já vím nějaký gps souřadnice, jsem stará škola, mám tu jen kolumbovu mapu
@Tiger-lily jo, u nas je to jasne dany
a aspon nemusim hledat tu chatu, pac na psa mit nohy jako Arnie fakt nepotrebuju ![]()
Pojdtě si zahrát Stupido. Ale nevím, jestli to takhle půjde, musely bychom být třeba jen čtyři, aby nebyli zmatky. jedna vykopne slovo, např. Voda. Druhá má za úkol vymyslet slovo na DA, ale neřekne to přímo, bude si myslet např. Damašek, ale napíše to jinak, třeba Látka na ubrus. Ta třetí musí pochopit, že myslela Damašek, co končí na eš, což je blbý, tak řekne Anti, to znamená, že to slovo začíná na še. Tak bude mít na mysli např. šemík, ale řekne Horymírův kůn atd.. špatně se to takhle vysvětluje. Nevím, jestli by to šlo on-line. A kdo to slovo nepochopí, tak je S a kdo je už celé Stupido, tak prohrál.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat