Hračky od firmy LAMAZE

442
15.2.04 20:57

Hračky od firmy LAMAZE

Ahojky,

nevíte někdo, kde se dají v Praze koupit hračky od firmy LAMAZE? Našla jsem je v internetových obchodech a líbí se mi, ale chtěla bych si je prohlédnout v reálu. Bohužel je marně sháním ve všech možných obchodech.

Díky za rady.

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.2.04 11:40

Hračky od firmy LAMAZE

Ahoj Šárko,

hračky mají v prodejně LEGÁČEK (legomarket), Slavíkova 25, 12000 PRAHA 2, T: 222 729 862, mobil: 608 965 443, " .{target:_new>info@legacek.cz, www.legomarket.cz, Po - Pa 10 - 18, So 9 - 12.

Před Vánoci jsem tam kupovala pro našeho miláčka Bertíčka modrou hrací chobotnici, je opravdu prima. Kromě hraček Lamaze tam mají spoustu dalších včetně českých dřevěných a hlavně - obsluhující slečna, na kterou jsem tam tehdy narazila, byla naprosto skvělá - věděla o všem a k hračkám i miminkům měla hrozně hezký vztah. Tak dobře pořiď.

Monika

}":[mailto:info@legacek.cz]

• Nahlásit
  • Citovat
442
16.2.04 21:19

Hračky od firmy LAMAZE

Ahoj Moniko,

díky moc za tip.

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
25.11.13 08:34

Ahoj, potřebuji poradit. Chci koupit hračku od Lamaze ale dozvěděla jsem se, že na trhu kolují padělky. Na internetu je spousta obchodů ale opravdu prodávají originál nebo ty originální koupím jen v kameném obchodě či na stránkách lamaze.cz? Díky za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.11.13 08:40

@ela88
myslim, ze proverene eshopy (s recenzema a nejakou historii) prodavaji originaly. nekupovala bych na aukro a v neznamych ehopech s podezrele nizkymi cenami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
25.11.13 08:52

Ve slevové knížce z DM byl - a snad ještě je - poukaz na slevu hraček LAMAZE. Ten e-shop, který je tam uvedený, je v pohodě, objednávala jsem z něj a hračky jsou originál.

A teď mají snad i nějakou vánoční akci 35 % slevu, mrkni se na stránky DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29196
25.11.13 08:53

@ela88 přesně tak, základním vodítkem je cena…i v eshopech je u Lamaze hraček relativně vysoká. Ty padělky lákají právě na cenu-vzhled je líbivý a „stejný“, ale materiály jsou nekvalitní, nepratelné, pouští barvy atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
25.11.13 09:44

Na okoukání jsou i v hypermarketech Tesco, ale jinak jsem objednávala z netu, přímo ze stránek fa LAMAZE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
25.11.13 12:26

@ela88
objednávala bych přímo z Lamaze, nebo na Mall.cz, nebo z nějakého osvědčeného internetového obchodu. Jak je cena hodně nízká je jasný že to není originál. Ty napodobeniny jsou úplně z jiných materiálů, měla jsem jednu panenku v ruce, na pohled to tak ani nevypadalo, ale jak jsem na ní šáhla je to opravdu rozdíl. To bych malé nikdy nepořídila - cpe to do pusinky, tak aspoň ať je to nezávadný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama