těhule?

Anonymni
15.2.04 18:56

těhule?

Ahoj holky,

tak nevím.Minulý měsíc jsem vy:,–(ila HA a s manželem jsme zkoušeli a teď mě bolí bradavky a sem tam píchá v podbřišku a taky ten výtok.Hodně,čirý..Co myslite?Měla bych to dostat ve čtvrtek.Ukazal by mi test jestli jo?Dík.ahoj Gabka :-P

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

112
15.2.04 20:22

těhule?

Ahoj Gabko,

dnešní těhotenské testy dokáží poměrně spolehlivě těhotenství už asi desátý den po otěhotnění. Kup si ale ten dražší (stojí myslím přes 100 Kc), ten je spolehlivější.

Přeji ti, aby se ti objevily dvě čárky.

Gruzie

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: gruzie dne 15-02-2004 20:23 ]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.04 13:17

těhule?

Čus Gabčo, já jsem vy:,–(ila HA v prosinci 03/po 7 letech/. Taky jsem měla ty samé příznaky jako ty. Fakt záhul na moje tělo, strašný nálady,nevolnost, bolení v podbříšku, tak jsem si taky říkala že jsem „už“ asi těhotná. Dopadlo to tak, že menstruaci jsem už 55 den nedostala, ale těh. testy stále negativní. Doktorka mi řekla, že po takové době je užívání HA je to normální, že se tělo musí s tím vypořádat samo, takže mi nezbívá nic jeného než čekat. Netvrdím že je to i tvůj případ, ale držím palečky. Pa Lenka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.2.04 14:28

těhule?

Ahoj Gabčo,

ak máš tehotenské príznaky a ešte si nedostala ms, tak skús si urobiť tehotenský test. Ja som si ho robila 6 dní pred ms a vyšiel pozitívny. Dobrý test je Baby test - myslím je to český výrobok a nie je drahý. Dúfam, že ti vyjdú // a ty sa pridáš medzi tehule.

Opatruj sa a držím palce. Sia+chrobáčik 6tt. :-P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.2.04 15:21

těhule?

Ahoj Gabi a ostaní holčiny,

ja antikoncepci vy:,–(ila po cca 11 letech v srpnu 03 a první 3 měsíce jsem měla stejné příznaky jak píšete, pobolívání v podbříšku, návaly tepla horka ale hlavně bolení a citlivost v prsou, samozřejmě těhotenství to nebylo a cykly byly tak 33 dní, kolem vánoc jsem měla cyklus dokonce 52 dní a teď už je zase tak 35 (co si ještě pamatuji, tak před braním HA jsem vždy měla delší cykly). nedokážu tím pádem pořádně určit ovulační dny a je možné že jsou mé cykly zatím i bez ovulace, právě se chystám tento cyklus používat ovulační testy pro určení ovulace.

Chtěla jsem tím říci, že po dlouhodobém užívání HA je asi více než pravděpodobné, že se stím naše tělo vypořádává tímto nehezkým způsobem a my pak jsme několik dní v domění že už se to povedlo. Ale věřím že se to brzy srovná a je také možné že někomu takové příznaky opravdu nesou tu š´tastnou zpávu, že jsou těhotné. Já těch těhotenských testů vyzkoušela už dost, a zatím bohužel měly vždy pravdu.

Pa

Edita

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.2.04 18:21

těhule?

Ahoj Edito,

tak jsem na tom stejně jako ty. HA jsem užívala 8 let a dobrala jsem ji v červnu 2003. Asi 3 měsíce trvalo, než se mi jakž takž ustálil cyklus, ale pořád to ještě není „normální“. Mezi svátky jsem taky měla nějakých 55 dní pauzu a spotřebovala nejmíň 5 těhotenských testů (samozřejmě všechny negativní). I teď mám zpoždění asi 15 dní a testík jsem si ještě nedělala. Budu to muset udělat jako ty - ovulační testy… Ach jo…

Jana

P.S. jestli chceš, napiš mi, jak jsi úspěšná na " .{target:_new>janickaj@centrum.cz}":[mailto:janickaj@centrum.cz]

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.2.04 09:32

těhule?

Ahoj Jani,

určitě Ti dám vědět jak budu pokračovat, vzhledem k těm delším cyklům začnu „testovat“ ovu až tak za pár dní, protože jsem si někde naštudovala, že pokud máš delší cyklus, tak se spíše má ovulace počítat tak, že odečteš 14 dní před následující menstruací, tudíž beru můj cyklus za cca 34 dní, takže ovu by měla být kolem 20 dne cyklu, a to mám ještě teď čas. a co ty?

Ed.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.2.04 12:34

těhule?

Ahoj holky,tak dneska mam 2 dny pred ocekavanou MS.Vcera vecer a dnes rano my bylo spatne,prsa stale bolia pridaly se i zada.No uvidime.Mozna to bude tak jak pisete-po vysazeni HA ty zmeny hormon.hladiny.Kazdopadne dik za rady a ozvu se!Pa Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.2.04 14:52

těhule?

Ahoj Gabko. Drzim pesti, aby to vyslo, ale i moje zkusenost je takova, ze po 6 letech brani HAK se uz treti mesic snazime a nic. A priznaky jako u tehotenstvi, bolesti prsou, zmena nalady, unava, ale k tomu navaly horka. Snad uz se to srovna a my se konecne dockame. Ted uz bych HAK nebrala! Dej vedet, jak to dopadlo. Ja cekam menstruaci za tyden a tak pocitam dny a jsem zvedava. Mam uz nakoupene tehotenske testy, jsem asi prastena:)Rada.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.2.04 18:06

těhule?

Ahoj Rado a holky,

tak prece jenom jsem to nevydrzela a dnes v poledne (2dny pred ocekavanou MS)jsem si udelala teh.test a jak jste predpokladaly NIC.Tak ted nezbyva nez zjistit jak dlouhy mam vlastne ten cyklus.Diky vsem pa Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.2.04 14:20

těhule?

Ahoj Gabko! Já jsem si dělala těhu test v den vynechání a byl negativní, další po 4 dnech a zase nic a pak znovu po týdnu a byly tam obě dvě čárky, záleží na tom kdy jsi měla ovu. Vůbec nevěř tomu, že přesně v půli cyklu. Já podle UTZ otěhotněla někdy hned po skončení MS a test mi to ukázal až zhruba 4 týdny po otěhotnění…Každé tělo je jiné ;-) Pa Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.2.04 16:11

těhule?

ahoj Katko,tak dneska bych to mela dostat.zatim nic,ale každopadně se ozvu.Ahojky Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.2.04 16:51

těhule?

Gabko, ten test si udělej hned ráno, sice na všech testech píšou, že je to možné během celého dne, ale ráno je toho HCG v moči nejvíc. Takže i když jsi měla tt v poledne negativní, ráno může být klidně pozitivní! Já jsem brala HA 8 let, pak jsem na radu lékaře 3 měsíce bránila otěhotnění a hned první měsíc aktivního snažení jsem byla těhule. Po šestinedělí jsem na:,–(ila Exluton, po skončení kojení jsem rok brala Cilest a pak hned první měsíc po vysazení jsem zase otěhotněla. Takže je to velmi individuální, pravda je, že spíše ženy, které mají problémy o tom píšou a snaží se zjistit nějaké informace. Ten kdo nemá problémy nemá potřebu se svěřovat takže člověk pak má pocit, že HA působí jen komplikace. Držím Ti palce, aby tam ty // byly!

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.2.04 20:29

těhule?

Kačko,

tak dnes mam den po čekávané MS a stále nic.Sice mě bolí záda ale ani nešpiním a břicho mě trochu pobolívá.Mám strach si test dělat protože budu zklamana(ale jen trochu).Asi bych si ho udělala až ve středu-pokud to ovšem do té doby nedostanu.Mysli na mě.Díky Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.2.04 17:25

těhule?

Ahoj Gabko,tak jak?? Jsem zvedava. Samozrejme jsem nevydrzela a test si vcera / 2 DNY PRED / a dnes / JEDEN DEN PRED / udelala. Oba negativni, tak jsem smutna. Nemam ani zadne priznaky, prsa mne uz neboli, zadne zmeny..kolik ti vlastne je, jestli to chces sdelit a jsi vdana? Mne jen 24 a presto po miminku blaznive touzim. Napis, jak to dopadlo, moc to preju tobe i sobe. :-) Rada.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama