Hrnčířský kruh od Albi - máte zkušenosti?

3040
20.11.11 22:28

Hrnčířský kruh od Albi - máte zkušenosti?

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s tímto http://shop.mojechytredite.cz/…atelier-albi. Chtěla bych to objednat pro Haňulku (11let). Jen mě trochu straší to, aby se ty baterky nevybíjeli po pár otočeních kolem. A jestli si s tím vaše děcka vyhrála.
Díky moc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hanka1
20.11.11 23:16

mne by to zajimalo pro osmiletou dceru, taky jsem chtela zalozit diskusi…

  • Citovat
  • Upravit
Pavlinacoffee
21.11.11 09:18

Moje kamarádka ho jednou koupila dceři-asi jiný typ a před x lety,ale bylo to na nic:( Jakmile holčička tlačila na tu hmotu prstem,aby udělala třeba vázičku,tak se ten strojek zasekával a neutáhl to…A to vyzkoušela ruzné hmoty/klasickou hlínu a nic.Dávala tam malé kousky,ale prostě to nešlo.Ale je to už dlouho a jakou měla značku nevím.

  • Citovat
  • Upravit
8049
21.11.11 10:17

My letos koupili neteři kruh, nabízí ho Sparkys okolo 500Kč, v Dráčiku ho mají kolem 400Kč. Zkušenosti s ním ale nemám, taky jsem zvědavá jak to bude fungovat :nevim:
http://www.iletaky.cz/sparkys-6662
 http://www.iletaky.cz/dracik-6569

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4222
29.12.11 22:01

Ahojky,

holky tak jak to dopadlo z kruhy??

Chtěla bych ho koupit Anetce k narozkám a chybí mi reference,díky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9887
29.12.11 22:31

Nevím, jak jiné kruhy, ale ten od Albi nebrat. (Mám to z nejmenovaného zdroje blízkého firmě:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20557
30.12.11 08:48

Nekupovat!! Je to klump… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4222
30.12.11 10:24

Jej,toho jsem se bála :(

Ale díky,ted jí to jen nějak rozumně vymluvit :?  :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3040
30.12.11 11:18

Nekoupila jsem. Raději jsem vzala mýdlovou laboratoř a ta sklidila nebývalý úspěch.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2183
3.4.12 19:02

ahoj muzete mi doporucit hrn. kruh, ktery by za neco stal ? dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12947
27.11.13 16:41

Táák holky také by mě zajímaly reference, zda na tom opravdu jde nebo nejde udělat…zda ta hlína bude určitě samo vytrzovací zda se pak nedrobí…koukala ¨jsem že je delá už více výrobcu..ale nechci aby to tu pak leželo protože na tom nic nejde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3620
27.11.13 17:33

Syn si přál hrnčířský kruh loni k vánocům, prakticky jsme na něm nic neudělali, pouze jsme modelovali z hlíny. Ta po vyschnutí moc nedržela pohromadě, ale nevím, jestli jsme postupovali správně. Po ročním ležení krabice pod postelí skončil bohužel hrnčířský kruh letos v kontejneru. Je mi to moc líto, měla jsem větší očekávání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
27.11.13 18:04

Tak si kupte normalni hrncirskej kruh…pokud je to pro vetsi dite..cca nad 10 let…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20557
27.11.13 20:09

Hrnčířský kruh je na nic..také jsem ho letos vyhodila.. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3620
27.11.13 20:29

Je to velká škoda, protože nápad na hračku je to úžasný. akorát se minul účinkem. modelovat můžu i z plastelíny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný