Hrozná bolest zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denisa.denisa11
Nováček 7 příspěvků 31.03.19 15:32
Hrozná bolest zubu

Dobrý den, už 3 roky mi rostou osmičky. Vždy to nějaký čas bolelo a pak přešlo. Měla jsem jít na trhani a nesla jsem :roll: každopádně teď me jedna osmička bolí natolik, ze asi umru. Je ji vidět jen kousek. Je to taková tupa a pulzující bolest. Bolí me celá levá čelist a kost. Prášky napomáhají. Zítra jdu k lékaři, podle me mám nějaký zánět, nevím. Chci se zeptat, zda takové vyšetření u zubaře hodně bolí? A hlavně zda potom budu moc chodit do práce. Dělám s lidmi, tak jestli třeba nebudu otekla. Děkuji moc

Reakce:
iPodPrd
Kecalka 227 příspěvků 31.03.19 15:45

Uvidíš, budu držet palce, já jsem v práci po trhání tak žvatlala, že mi chtěli dát dýchnout :mrgreen: nakonec mě poslali do kuchyně, kde jsem jen dělala rukama. Snad se ti brzo uleví :hug:

nozu
Extra třída :D 12325 příspěvků 31.03.19 16:41

No, asi tam bude zánět. Jak na tom budeš po ošetření se nedá říct. To záleží na tom, co s tím zubař provede.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 31.03.19 16:44

Pravděpodobně to bolet bude, jestli je tam zánět, i když ti dá injekci. A oteklá být taky můžeš. A co jako. Zákazníci určitě taky někdy měli bolest zubů.

lafelay
Kecalka 127 příspěvků 31.03.19 17:07

No jestli jsi ji měla jít trhat s teď tam máš zánět, tak se připrav, že injekce na umrtveni nemusí vůbec zabrat. Pokud ti ji budou trhat až teď.

Hankatatranka
Povídálka 18 příspěvků 31.03.19 17:30

Vetsina zubaru v akutnim stadiu netrha,pravdepodobne ti to vyplachne,napise analgetika,popr. Antibiotika a az se to uklidni,tak to znovu neriskuj a na to trhani bez. Idealne co nejdriv a ne v lete,kdy se vsechno hur hoji.

brumi
Kelišová 6636 příspěvků 31.03.19 19:23

Mám venku všechny 4 a ani u jedné sebemenší problém, ale záleží jak máš kořeny a zda tam opravdu není zánět

nozu
Extra třída :D 12325 příspěvků 31.03.19 20:07

@brumi buď ráda. já už mám venku taky všechny - dva tahané se zánětem, rozpadající se při zákroku, jeden vysekávaný z čelisti. Pouze ten poslední byl v pohodě…

Váš příspěvek
Reklama