Hubnutí s YAZIO

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
46
19.11.19 20:55

Hubnutí s YAZIO

Ahoj hubnete někdo s appkou YAZIO a nebo podle Břicháče Toma? Chtěla bych vědět vaše zkušenosti, jestli se podle toho fakt dá zhubnout. Děkuji :)

Příspěvek upraven 19.11.19 v 21:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1196
19.11.19 21:04

Nahodou se mi dostaly pred nejakym casem knihy od brichace a vsechno, co tam je jsou volne dostuplne informace na netu a naopak mi tam jeste spousta informaci chybelo. Recepty totez! A najit informace a recepty dokaze kazdy de.bil a zadarmo, takze za me knihy od nej jsou vyhozeny prachy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
19.11.19 21:33

Ahoj, já si stáhla yazio v červnu, mam 16 kg dole. Nemám premium a nevařím podle nich. Pomáhá mi to hlídat si příjem, s yaziem jsem zjistila, že oříšky jsou dost kalorické. Kolegyně má kalorické tabulky a je to prý podobný. Začla s yaziem se mnou, ale nepomohlo jí. Spíš si myslím, že se na to vyprdla a jedla víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
19.11.19 21:39

@H.Jita ty jo, tak to gratuluji. To je super výsledek :potlesk: Já si appku stáhla nedávno, takže zatím je brzo na výsledky. Objednala jsem si nové knížky od Toma, mám radši recepty v knížkách než to hledat na netu. Snad to pomůže. Jinak pro verzi, zatím nemám, vadí mi, že jsou recepty v angličtině. A teda jíš vše, jen si to hlidas podle tabulek jo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
19.11.19 21:54

No, více méně 🙂 začla jsem jíst díky tomu víc bílkovin a nedělám vědu, když občas přešvihnu kalorie, když slavíme. A málokdy se mi daří dodržet tak málo tuků, takže zas mám o to míň sacharidů. Pomáhá mi to jíst akorát, zjistila jsem, že díky bílkovinám nemám tolik hlad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
20.11.19 09:20

@H.Jita A cvičila jsi u toho nebo to bylo jen čistě o stravě? Já jsem doma s dítětem a můj celodenní pohyb je okolo ní, na cvičení už nezbývají síly. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35456
20.11.19 12:08

Nepoužívám sice ani jedno, ale Yazio je počítání kalorií, takže to se hodí stoprocentně, samozřejmě to ber orientačně, ale pokud jsi doteď třeba jedla páté přes deváté bez nějakého uvážení, jsou kalorické tabulky výborná věc, jak se rámcově dostat do správných hodnot přijaté energie i složení potravin. Břicháč Tom taky neobjevil Ameriku, ale zase je to inspirativní, dostatek nápadů na recepty, nové suroviny, aby člověk nevařil pořád jedno a totéž dokola a navíc s nějakou mírou vyváženého složení. Co se hubnutí týká, každý potřebuje něco trochu jiného a je rozdíl, z jaké počáteční váhy jdeš, čeho chceš dosáhnout a jaký je tvůj zdravotní stav. Kdyby domácí pokusy selhaly, navštiv lékaře nebo výživového terapeuta. Nebo taky zkus pro rady napsat do této poradny .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
20.11.19 22:32

Mám stažený i krokoměr a aspoň 6000 kroku se snažím udělat i když nejsem v práci, v práci mám i 15 000 kroků, když je velkej frmol, takže pohyb mám takhle. Chvilkama jsem se odhodlala cvičit, ale jsem lenoch :oops: víc jak 3-5 dní nedávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.20 02:36

Ahoj jak jste spokojený a kolik už kdo zhubnul? Mám aplikaci krátce, tak abych veděla co můžu čekat… děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
232
30.7.20 16:25

Jsem těhotná a na nemocenské, tak se moc nehýbu a hodně baštím, tak jsem nabrala 3 kg zpět. Občas si tam zkouším napsat příjem, který je větší, než má být, ale zase si říkám, že když mám hlad, tak se nebudu tolik omezovat🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 12:28

Hubnu s yazio a jsem spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5837
7.11.20 13:13

Já si plánuji jídelníčky a zapisuji do kalorických tabulek a super. Zatím za měsíc 3 kg dole bez omezování a hladu. Jinak mě se nikdy moc kuchařka doma nevyužila. Občas jsem si nějakou koupila, mám i dvě knihy podle břicháče, ale recepty stejně hledám na netu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat