Hubnutí za 2 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 18:49
Hubnuti za 2 měsíce

Ahoj holky :kytka:
Za 2 měsíce mám jet na dovolenou a moje postava je opravdu dost špatná… chapu ze tady do mě pojede ve stylu ze zdrave hubnuti za 2 měsíce se nedá zvládnout… ale beru cokoliv. Nemůžete mi poradit jakým cvičením nebo necim scim za 2 měsíce zhubnu aspoň 5kg? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 06.03.19 18:52

Hodne vody, zadny pecivo a hoooooodne zeleniny a nejaky pohyb. 5 kilo za dva mesice neni vubec nerealny.

Denisa56
Kelišová 6643 příspěvků 06.03.19 18:56

Já se před pár lety dala úžasně rychle do kupy s pomocí vibrační plošiny. Chodila jsem na to třikrát v týdnu, cvičila na tom, dřepy, sklapovačky, kliky… s trenérkou. Po pár lekcích už jsem začala pozorovat, jak se začínají pomaličku rýsovat svaly. Přihodila jsem k tomu stravu - vyřadila jsem sladké, tučé, přílohy, k snídaní jsem si dávala buď ovesnou kaši nebo celozrnné pečivo s žervé a rajčetem apod., ovoce jen dopoledne 1 kus, k obědu maso a zeleninu, odpoledne jogurt, k večeři třeba rybu zase se zeleninou. Na hladové krizovky jsem měla pořád v pohotovosti mrkev, ta mi pomáhala zahnat hlad - hezky chroupat, ne nastrouhat. Na kila nevím, nevážila jsem se, ale za tři měsíce jsem měla v pase o patnáct centimetrů míň, fakt jsem dost zhubla a navíc to tělo vypadalo dobře, všechno hezky zpevněné. Někdo tu plošinu nedoporučuje, ale já s ní mám fakt výbornou zkušenost.

catchthem
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 06.03.19 18:58

Dala jsem za dva měsíce osm kilo. Úplně jsem vysadila sladké. Jim pravidelně. Hlídám si sacharidy. Obědy jim normálně, klidně i guláš ale vážím ať nemám moc. Necvicim, jen co nabeham v práci a okolo děcka. Pět kilo dáš, když prostě přestanes se sladkým a s pečivem z bílé mouky

Uživatel je onlinePaola21
Závislačka 3851 příspěvků 06.03.19 19:04

Ahoj, teď jsem taky v hubnoucí fázi, od půlky ledna mám dole 4,4 kg. Záleží, jakou máš počáteční váhu, jestli chceš hubnou ze 60 kg na 55 kg, tak ti to půjde asi hůř. Já si dala do jídelničku víc zeleniny, ovoce, hodně tekutin - nejlépe voda nebo neslazené čaje. A pak každý den minimálně 30 minut jezdím na rotopedu, konečně nefunguje jenom jako věšák. :)

elza12
Kecalka 165 příspěvků 06.03.19 19:07

Od ledna mám dole 6 kg. Jím každé dvě hodiny, menší porce. A vynechavam sladké.
Jde to. Držím palce

Ou
Kelišová 6924 příspěvků 06.03.19 19:10

Pokud řešíš 5 kg, tak především řeš cvičení a zpevnění těla, k tomu pořádně spi a nejez sajrajty. Ale jez dostatečně, jinak tělo najede na stresový režim a nebude pálit tuk, ale ukládat cokoliv uložit půjde.

Najdi si nějakou tělocvičnu, kde se dělá hiit a choď tam třikrát týdně. Ne víckrát. Kromě toho ujdi každý den 10000 kroků a ráno cvič 15 minut jogu a nebo jinou protahovací sestavu.

Příspěvek upraven 06.03.19 v 19:11

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 06.03.19 19:10

Kaloricke tabulky a dodržovat bazalni metabolismus + 10% k tomu - nastav si to vcerne poměru živin, hodne vody a pohyb …
sladké vynechat a ovoce jen dopoledne. Žádné drastické diety. Cvic ob den klidně YouTube - no možná 3× tydne hiit a 5× týdne procházky a jeden den na regeneraci nic. A to si dej klidně i dortik malý…všude kde to jde chod pěšky. A 5kg za dva měsíce das ;)

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 06.03.19 19:15
@Anonymní píše:
Za 2 měsíce mám jet na dovolenou a moje postava je opravdu dost špatná… chapu ze tady do mě pojede ve stylu ze zdrave hubnuti za 2 měsíce se nedá zvládnout… ale beru cokoliv. Nemůžete mi poradit jakým cvičením nebo necim scim za 2 měsíce zhubnu aspoň 5kg? Děkuji

Zkus - https://search.seznam.cz/?…

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30360 příspěvků 06.03.19 19:16

holky, počítám, že se do sladkého započítává i med :think: :nevim:

Ou
Kelišová 6924 příspěvků 06.03.19 19:22
@Burj Chalifa píše:
holky, počítám, že se do sladkého započítává i med :think: :nevim:

ve vyvážené stravě nejde o konkrétní věci, ale o celkové složení během dne a delších časových úseků. U sladkého jde především o množství. Lžíčka medu ničemu neublží. Hrnek medu denně ano.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34307 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 19:37
@Burj Chalifa píše:
holky, počítám, že se do sladkého započítává i med :think: :nevim:

Med je sice hodně kalorický, ale zase obsahuje enzymy, které napomáhají trávení, vitamíny a minerály, takže trocha medu je i při dietě prospěšná.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34307 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 19:42

5 kg za dva měsíce je v pohodě. Projeď tuto sekci o hubnutí, diskuzí a návodů je tam opravdu hodně. Pokud jíš vyváženou stravu, bude stačit, že nepatrně zmenšíš porce, vynecháš úplně sladké nápoje, sladkosti, smažené, různé pochutiny, přesolené potraviny. A dáš si nějaký pohyb. Cvičení s posilováním na zpevnění a nějaké kardio - běh, svižná chůze… záleží na tom, co tě baví a co je ve tvých možnostech.

lucynka25
Echt Kelišová 9243 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 19:45

A nebo zkus skupinku domaci krabickova dieta ,jsou tam celodenni jídelníčky.Ja mam dole 11kg za 2 mesice ;)
Nejim skoro pecivo,male porce,hodne zeleniny,malo prilohy a ted i cvicim,aby to slo pekne dal ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 06.03.19 20:10
@Anonymní píše:
Za 2 měsíce mám jet na dovolenou a moje postava je opravdu dost špatná… chapu ze tady do mě pojede ve stylu ze zdrave hubnuti za 2 měsíce se nedá zvládnout… ale beru cokoliv. Nemůžete mi poradit jakým cvičením nebo necim scim za 2 měsíce zhubnu aspoň 5kg? Děkuji

5kg za dva měsíce je úplně v klidu :dance: . Když teda budeš chtít! Mám to vyzkoušené na sobě, na manželovi i sestře :D. Hodně pít. Snídaně pořádná, oběd bez přílohy, spíš zelenina, maso, ryba, rýže ještě:) … vynechat večeři. Nebo si už jen nakrájej okurku. Hlavně nehladovet. Žádné sladké pití :P. Držím palce!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama