Hysteroskopie ambulantně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 22:34
hysteroskopie ambulantně

ženy, :kytka: máte někdo zkušenosti? nepotřebuji rady, co si MYSLÍTE, ale zkušenosti někoho, kdo na ní opravdu ambulantně BYL:-))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
dennisska
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 29.03.12 22:51
@perfect day píše: ženy, :kytka: máte někdo zkušenosti? nepotřebuji rady, co si MYSLÍTE, ale zkušenosti někoho, kdo na ní opravdu ambulantně BYL:-))

Ahoj byla jsem na ní a nic to není trvalo to asi 20 minut byla jsem v celkové anestezii pak jsem šla domů asi za tři hodiny po výkonů.

dennisska
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 29.03.12 22:52
@perfect day píše: ženy, :kytka: máte někdo zkušenosti? nepotřebuji rady, co si MYSLÍTE, ale zkušenosti někoho, kdo na ní opravdu ambulantně BYL:-))

Nebylo to bolestivý ani pak trošku jsem špinila

nemi
Echt Kelišová 9781 příspěvků 29.03.12 23:11

asi taky tak, ale po zákroku mě bolelo břicho jako po MS,a le ještě ten den to zmizelo.
A ted se to dělá i bez celkové narkozy. Osobní zkušenost nemám, prý to bolí, ale dá se to vydržet a raději takto než s celkouvou narkozou kdy tam člověk msí na lužku min. 2 hod dospat. :kytka:

nemi
Echt Kelišová 9781 příspěvků 29.03.12 23:13

teda jako bylo mi řečeno, že ta osoba by to raději podstoupila bez celkové znova ;) já osobně nevím jak bych se rozhodla, kdybych se musela rozhodnout :think:

Myrha
Vesmírná mluvilka 31104 příspěvků 29.03.12 23:13

Byla jsem hospitalizovaná, ale jen proto, že jsem na ní šla ve 4 odpoledne a oni chtějí po narkóze, abys 2-3 hoďky počkala v nemocnici, pak tě zkontrolujou a když máš odvoz můžeš domů.
Kdyby už neměli po propuštěcích hodinách, spát bych nemusela. Ale takhle mě pustili v 7 ráno.

Já jeden den trochu špinila, jinak jsem o tom vůbec nevěděla. Bolest žádná. A myslím, že Ti doporučí 14 dní bez sexu a cvičení. Jinak to vážně nic není.

Pajkax
Závislačka 4068 příspěvků 29.03.12 23:14

ahoj, já byla na hysteroskopii ve FN Plzen a absolutní spokojenost, narkoza ta 20 min., byla jsem za ní ráda, nechtěla bych to bez narkozy, rovnou mi odstranili srůsty a ted čekám prvního prcka :dance:
jinak mě nic nebolelo, byla jsem trochu malátná po narkoze, chtělo se mi pořád spát, lehce jsem zašpninila a trošku kousky krve, ale to bylo asi jak se to ještě čistilo a MS jsem normálně dostala asi za 4 týdny

Myrha
Vesmírná mluvilka 31104 příspěvků 29.03.12 23:14
@nemi píše:
teda jako bylo mi řečeno, že ta osoba by to raději podstoupila bez celkové znova ;) já osobně nevím jak bych se rozhodla, kdybych se musela rozhodnout :think:

tak já na tom byla v listopadu 2010 a nic takovýho mi nenabízeli. :nevim:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 23:30

já se ale ptám na ambulantní zákrok, bez narkózy, dělá se to ta tak i tak…právěže prý je optika dnes už tak tenká, že je to ok, nechci zybtečně narkózu…to mě zajímalo:-) Samozřejmě že i lékař nabídl i možnost s narkózou, ale můžu si vybrat…a tak si chci zjistit, jaký je to bez:-))

nemi
Echt Kelišová 9781 příspěvků 29.03.12 23:33
asi ne každá nemocnice nebo CAR to dělá. :nevim: ale četla jsem to i jako "novinku na nějakým CARu, takže vím, že to není blaf ;)
@Myrha píše:
tak já na tom byla v listopadu 2010 a nic takovýho mi nenabízeli. :nevim:
Myrha
Vesmírná mluvilka 31104 příspěvků 29.03.12 23:33

Aha tak to :nevim:

Já teda narkózu nesnáším, ale skoro lepší než se na ně 20 minut dívat. Ale tak to je OT, chceš slyšet zkušennosti. Tak snad se někdo najde.

Hodně štěstí.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 29.03.12 23:33

Já jo..po 4 hodinách jsem vstala a šla domů ;)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 29.03.12 23:34

Mě jí dělali v mém car :palec:

nemi
Echt Kelišová 9781 příspěvků 29.03.12 23:35
tak pokud ti to nabídli, tak je to fakt na tobě, každý máme jiný práh bolestivosti. Je to jako s OPU někdo to zvládá bez narkozy někdo ani náhodou :nevim:
Jinak ambulantně se počítá i když je celková narkoza, prostě za 2hod jdeš dom.Proto asi naše reakce ;)
@perfect day píše:
já se ale ptám na ambulantní zákrok, bez narkózy, dělá se to ta tak i tak…právěže prý je optika dnes už tak tenká, že je to ok, nechci zybtečně narkózu…to mě zajímalo:-) Samozřejmě že i lékař nabídl i možnost s narkózou, ale můžu si vybrat…a tak si chci zjistit, jaký je to bez:-))
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 23:35

ok, a samotný zákrok? předpokládám, že je nepříjemné nebo bolestivé zavádění optiky..ale přežila jsem už biopsii čípku a jiné chuťovky, tak snad i tohle půjde? byl to nějakej děs?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama