Imazol- muže spálit kůži?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 23:09

Imazol- muže spálit kůži?

Ahojky, měli jsme opruzeniny a dostali imazol. Zmizelo to ale udělali se takové malinke jakoby prasklinky, nebo jakoby spaleninky nevím jak to popsat už nevím jestli je to opruzeni a nic nezabírá nebo to třeba muže udělat imazol když už se používá často a dyl?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18408
21.10.21 05:09

Imazol pouzivame uz roky a nikdy jsem nic podobneho u nikoho z rodiny nezaznamenala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
21.10.21 09:44

Synovi se udělala ošklivá opruzenina po průjmu, mazala jsem mu to imazolem a něco podobného se mu udělalo…asi jsme mazala hodně, pak jsme vynechali časté mazání a začali koupat v černém čaji…vždy při přebalování větrat a potřít černým čajem, nechat zaschnout a namazat sudocremem, pak jen na noc imazolem(míň kakal)… Ale ten černý čaj nás fakt zachránil hned bylo znát zlepšení…někdo mi tenkrát myslím řekl, že je ta kůže podrážděná a přesušená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
21.10.21 14:42

Ano, nám se stalo přesně to samé, tak jsme dostali od doktorky další dvě masti a bez efektu, až jsem si někde přečetla, že pomůže opravdu veliká (centimetrová) vrstva sudocreamu, zkusili jsme, velké 200g balení jsme spotřebovali asi za dva dny a bylo po opruzeninach, kterých jsme se zbabovali v létě tři týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat