Individuální ortopedické vložky praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaaaaba
Povídálka 25 příspěvků 25 inzerátů 04.01.17 14:40
Individuální ortopedické vložky praha

Ahoj, od ortopeda jsem pro dceru dostala poukaz na zhotovení ortopedických vložek do bot s tím, že mi dal dva kontakty, ale můžu si je samozřejmě nechat vyrobit kdekoli jinde.

Vím, že existuje spousta druhů - různé pěny, kůže apod., ale moc se v tom nevyznám. Uměl by mi prosím někdo poradit, jaký materiál je nejlepší do dětských botiček, aby se v nich pak nepotila nožička a taky, aby hotová vložka nebyla příliš tlustá a vešla se nám do botiček?
Pokud máte dobrou zkušenost s nějakou „výrobnou“ v Praze prosím o kontakt.

Díky

Reakce:
renicka
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 05.01.17 20:54

www.protetika.cz, sídlí v nemocnici Motol, dostala jsem na ně doporučení, že jsou nejlepší na vložky do bot, hlavně pro malé děti :)

Jaaaaba
Povídálka 25 příspěvků 25 inzerátů 20.02.17 16:45

@renicka díky za tip, tuto značku nám doporučil i lékař. Objednali jsme nakonec na provozovně na P3 a zatím jsme spokojeni. Je to takový konglomerát s korkem a na půl roku, než bude zas jiná velikost určitě vydrží.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >