Reklama

Individuální ortopedické vložky praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaaaaba
Povídálka 22 příspěvků 34 inzerátů 04.01.17 14:40
Individuální ortopedické vložky praha

Ahoj, od ortopeda jsem pro dceru dostala poukaz na zhotovení ortopedických vložek do bot s tím, že mi dal dva kontakty, ale můžu si je samozřejmě nechat vyrobit kdekoli jinde.

Vím, že existuje spousta druhů - různé pěny, kůže apod., ale moc se v tom nevyznám. Uměl by mi prosím někdo poradit, jaký materiál je nejlepší do dětských botiček, aby se v nich pak nepotila nožička a taky, aby hotová vložka nebyla příliš tlustá a vešla se nám do botiček?
Pokud máte dobrou zkušenost s nějakou „výrobnou“ v Praze prosím o kontakt.

Díky

Reklama

Reakce:

renicka
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 05.01.17 20:54

www.protetika.cz, sídlí v nemocnici Motol, dostala jsem na ně doporučení, že jsou nejlepší na vložky do bot, hlavně pro malé děti :)

Jaaaaba
Povídálka 22 příspěvků 34 inzerátů 20.02.17 16:45

@renicka díky za tip, tuto značku nám doporučil i lékař. Objednali jsme nakonec na provozovně na P3 a zatím jsme spokojeni. Je to takový konglomerát s korkem a na půl roku, než bude zas jiná velikost určitě vydrží.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama